Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Mclaren Ormanı bırakıyor

  • Listed: 30 Mart 2018 23:49

Escort İlan Açıklaması

Steve McClaren, sadece üç buçuk ayın ardından Nottingham Orman müdürü olarak istifa etti.
Eski İngiltere menajeri, Forest City City’de Birmingham tarafından 3-1 yenildikten kısa bir süre sonra bırakıldı.
Bu yenilgi, Salı günü Burnley’de 5-1 çekiçle birleştiğinde, orman başkanı Nigel Doughty ile maç sonrası görüşmeleri başlattı ve daha sonra McClaren’in istifası kabul edildi.
Eredivisie unvanını kazandığı FC Twente’den sorumlu büyüler – ve Wolfsburg, McClaren, yaz aylarında Billy Davies’in görevden alınmasını takiben Ormandaki dizginleri almak için İngiliz futboluna döndü.
Eski İngiltere menajeri Midlands kulübünü galvanize edemedi, ancak son iki yılın her yarısında play-off yarı finallerine ulaşan 10 maçın ardından Npower Şampiyonasında 21. sırada yer almaya başladı.
İki yıl boyunca Manchester United’da Sir Alex Ferguson’un asistanı olarak görev yaptıktan sonra McClaren, Middlesbrough’da İngiltere’nin en parlak yönetsel beklentilerinden biri olarak kendini kurdu. Teesside kulübü yönetim kurulu başkanlığı altında 2004 yılında, iki yıl sonra UEFA Kupası finaline katılmadan önce League Cup’ı kazandı.
Boro, Sevilla’ya 4-0 kaybettiği için hayal kırıklığıyla sonuçlandı, ancak McClaren’in saygınlığı büyük ölçüde etkilenmedi ve İngiltere ile Sven-Goran Eriksson’ın asistanı olarak çalıştı ve 2006 Dünya Kupası’ndan sonra İsveç’in halefi olarak onaylandı.
Bu büyü, İngiltere’nin Wembley’deki Hırvatistan’a yaptığı 3-2 mağlubiyetin ardından finale ulaşamadığı feci Euro 2008 eleme kampanyasına nezaret etmesiyle kötü sonuçlandı. İngiltere, 14 yıl içinde McClaren’in pozisyonunu savunulamaz bırakan büyük bir kupa için ilk kez hak kazanmamıştı.
Birkaç ay sonra, ikinci sezonunda Hollanda şampiyonluğunu kazandığı Twente’de dizginleri almak için Hollanda’ya taşındı.
McClaren, Mayıs 2010’da Wolfsburg’da devraldı ancak bir yıldan az bir süre sonra görevden alındıktan sonra, Forest ile İngilizce’ye döndü.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.