Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McCanns ‘polis tarafından şüphelendi’

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:25

Description

Kate ve Gerry McCann, eski dedektif Goncalo Amaral’ı, kızlarının öldüğünü iddia eden kitabındaki yasağı bozmaya çalışırken mahkeme salonunda karşılaştılar.
Bir kıdemli dedektif Lizbon’daki duruşmada, polisin McCann’ları “arguidos” ya da şüpheli olarak gören duruşmada Madeleine’in kazara öldüğü ve ailesi tarafından bir kaçırma icat edilerek ölümün örtüştüğüne karar verdiler.
Baş Müfettiş Tavares de Almeida, Mayıs 2007’de kaybolduğu gün Madeleine’in Algarve beldesindeki Praia da Luz’daki ailesinin evinde öldüğüne inandığını söyledi.
Mahkeme, mahkemeye, İngiliz polis teşkilatının köpeklerin düzeyi incelemek üzere Portekiz’e gönderdiği bulgular olduğunu belirtti.
McCanns’ın avukatı Isabel Duarte, bu kovuşturma sonuçlarına itiraz ederek, kandırıcı köpek sonuçlarının ispat teşkil etmediğini ve davada kanıt olarak kullanılmasına izin verilmediğini savundu.
Bay Amaral, iddialarını desteklemek için Madeleine’in tanık olarak ortadan kaybolması soruşturmasında yer alan bir dizi üst düzey Portekizli yetkili çağırıyor.
Avukatları, kitabındaki materyalin davanın resmi Portekiz polis dosyalarında yer aldığını ve bunların çoğu Ağustos 2008’de kamuoyuna açıklandığını savunuyor.
Madeleine soruşturmasında yerel savcı Jose Cunha de Magalhaes e Meneses, video bağlantısı aracılığıyla delil sundu. Küçük kızın öldüğüne inanıp inanmadığını sordu, “50-50” olduğunu söyledi.
Bay Amaral’ın avukatları ayrıca İngiliz polis memuru Metropolitan Polis Dedektif Çavuşu Jose De Freitas’ın kanıtlarını soruşturmanın İngiliz sonuyla yardımcı olmak için Leicestershire Emniyet Müdürlüğü’ne gönderildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.