Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Matilda Müzikal

  • Listed: 30 Mart 2018 22:01

Escort İlan Açıklaması

Bu ışıltılı eğlenceler, aynı zamanda RSC ve National’ın, sırasıyla ortaya çıktıkları derinlik ve canlılığı da göstermekte, ve her ikisi de dinleyicilerin gerçekten duyulabilir olan zevk dalgalarını yaratmaktadır.
RSC’nin Roald Dahl’ın Matilda’nın müzik uyarlamasında Avustralyalı komik Tim Minchin’in zevkli şarkılarını karşılayan onaylar, Tiyatro’yu sallıyor.
Peter sevgilisinin koreografisi tarafından canlandırılan Wittily, şarkıları oyun yazarı dennis Kelly tarafından parlak bir genç kızın hareketli hikayesine katlanıyor, aptal ebeveynleri tarafından tamamen ihmal ediliyor, kitaplarda kaçış bulan, hikaye anlatımı ve öğretmeni Miss Honey ile yeni arkadaşlık kuruyor (güzel lauren Ward).
Büyük bir meydan okuma ve başarısının büyük bir kısmı, billy elliot’un bir çocuk oyuncunun anlatı yükünü taşımasında liderliğini takip etmektir.

    Rolde gördüğüm Kelly Ingram, ona karşı bir savunmasızlık ve aynı zamanda hayatta kalanın direncini de beraberinde getiriyor.
Bu, diğer karakterler daha geniş çizgi fırça darbeleriyle boyanmış olsa bile, diziyi tutturur.
Vileheadmistress Miss Agatha Trunchbull’ın rolü iki boyutlu bir çizgi canavarı olabilir ancak bir erkeğe rol vermek için ona ekstra bir grotesk kenar ve bent verir. Carvel gerçekten unutulmaz bir canavar yaratır.
Bu arada National’dan One Man Two Guvnors’un devri, James Corden ile patronların sadece birbirlerini tanımakla kalmayıp aynı zamanda romantik bir şekilde, iki işi hokkabazlık yapmaya çalışan bir adamın rolüne keyifli bir çizgi roman cesareti getirerek başka bir muzaffer performansla yönetiliyor. dolaşık.

    Şov, Tom Edden tarafından eski, korkunç bir garson olarak, neredeyse ondan çalındı.
Oyun yazarı richard bean, 18. yüzyılda klasik bir İtalyan komedisini elden geçirmiş, bunu 60’lı yıllardan kalma bir Brighton’a götürmüş, böylece deniz kenarında bir kartpostal gibi geldi ve Mark Thompson’ın bir pop-up karikatür kitabı gibi parlak bir şekilde tasarlandı.
Sonuç Gürültü kapalı beri thetheatre en komik akşam (rastgele bu Noel eski Vic dönerek, robert Glenister ile görüşme bu sayfada).
Son olarak, The Riots’da, Britanya şehirlerini dört aydan kısa bir süre önce ortaya çıkaran ayaklanmalara hızlı ama derin bir şekilde cevap veren bir yanıt sunan daha düşünceli ücretler var.

    Gillian Slovo, politikacılar ve avukatlar, isyancılar ve etkilenen insanlarla tanıştığımızdan, aydınlatıcı anlayışla topladığı sözlü kanıtları ustaca organize etti. Ancak, konuşan başların geçit töreni ikinci eylemde biraz kuru ve acımasız görünebilir.
Bu önemli, ilgili tiyatro ve her hafta üç akşam sonrası performans sonrası konuşmalar da dahil olmak üzere, 13 £ ‘luk tüm koltuklar (10 sterlinlik ayrıcalıklar) için indirimli fiyatlandırma ile mümkün olduğu kadar çok erişilebilir hale getirilmesi etkileyici.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.