Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Martin Stocklasa: İskoçya utanç yüzünden ölecek

  • Listed: 31 Mart 2018 01:27

Escort İlan Açıklaması

İsviçre Ligi’nde St Gallen için oynayan 32 yaşındaki oyuncu, Vaduz’daki 96. galibiyetini kazandı ve İskoçlar için bir utanç oyunu yapmayı çok istiyor.
“İskoçya’da bizi kolayca yenmeliyiz ama Litvanya muhtemelen aynı hissetti ve onları 2-0 yendi” dedi.
“İskoçya’ya Hampden Park’ta bir korku verdik ve Vaduz’da daha iyi bir tane yapmaya çalışacağız. Erken kontrolü ele geçiremezlerse, güvenle büyüyeceğiz ve sizi şok etme şansımız olacak.
“Zor olacağını biliyoruz ama kaybedecek hiçbir şeyimiz yok. Bizim üzerimizde baskı yok – ama tüm rakiplerimiz için, bize puan bıraktığında utançtan başka bir şey olmayacak.”
Stocklasa şimdiden FIFA sıralamasında üst sıralara çıkan takımları Scots’tan daha fazla şoke etti, bu yüzden tekrar düşünmek için Craig Levein’e bir ev ödevi göndermekten emindi.

    “Ekipler bizim için çok iyi olduklarını ve kolayca kazanacaklarını düşündüklerinde onu seviyoruz” dedi. ”Altı yıl önce Portekiz Lihtenştayn’a geldi ve iki gol attı. Ama biz onlara geri döndük ve oyunu 2-2 çizerek bitirdik.
“Onlar Dünya Kupasını kazanmak için favorilerden birisiydi, ama buraya geldiler ve sadece çizebildiler. O günlerde pek sık olmadı ama şimdi ve sonra geliyorlar.”
Stocklasa ve Co da 2003 yılında İngiltere’nin şok edici yanına yaklaştılar: “Onlar Şampiyonlar Ligi ve uluslararası futbolda büyük deneyime sahip olan David Beckham, Michael Owen, Wayne Rooney, vardı.”
“Oyuncuları dünyanın en büyük liglerinden biri olan Premiership’te ve hafta ortası Şampiyonlar Ligi’nde oynuyorlar, ancak Liechtenstein’a karşı yarım saatte 0-0’da çıkıyorlar ve duyabilecekleri alkışlar Liechtenstein için!

    “İngiltere biliyordu ki, 50 kere oynasaydık, bu maçların 49’unda kesin olarak kazanacaklardı. Onları bir günde oyunlarında% 100’den az olduğunda yakaladılar – umduğumuz şey budur.”
“Bu bizim için bir başka büyük performanstı. Sonunda Owen ve Rooney ikinci yarıda gol attılar ve 2-0 kaybettik ama bu, hafızamda sonsuza kadar kalacak başka bir oyun.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.