Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Mancini programa göre çıktı

  • Listed: 30 Mart 2018 22:20

Escort İlan Açıklaması

Manchester City patronu Roberto Mancini, oyuncuların bazen ev sahibi fikstürler arasında biraz mola verdiği zaman, büyük turnuvalarda İngiltere’nin mücadele etmesinin küçük bir merak olduğunu iddia ediyor.
İtalyan taraftarı, Salı gecesi Carling Cup’ın Arsenal maçının çeyreği finali öncesinde yaptığı maçta öfkesini dile getirdi. Bu maç, Liverpool’da sona eren Barclays Premier League çatışması sona erdikten yaklaşık 50 saat sonra başlayacak.
Mancini, farklı bir tarafı oynamaktan başka bir seçeneği olmadığını hissediyor ve hatta durum tekrar ortaya çıkarsa, genç takım oyuncularını göndermekle tehdit ediyor. Dedi ki: “Tüm takımı değiştireceğiz, çünkü bu inanılmaz bir durum.”
Şöyle ekledi: “Bu nedenle milli takım Avrupa Şampiyonalarına ve Dünya Kupalarına ulaşıyor ve ölüyorlar – iyileşecek zamanları yok.
“İki gün içinde oynayabilmek için, Şampiyonlar Ligi oyunundan sonra iki oyun inanılmaz. Bence oyuncular bunun hakkında bir şeyler söylemeli.
“Oyuncular için oynamak önemlidir, ama aynı zamanda bir oyun ve bir diğeri arasında en az üç gün kurtarmak önemlidir.”
Mancini’nin yorumları, yarın Carling Cup’da Chelsea’de oynamak için bir taraf hazırlamak zorunda olan Liverpool yöneticisi Kenny Dalglish tarafından ifade edilen benzer duyguları yansıtır.
Mancini şöyle dedi: “Ona katılıyorum.
“Bazen 11 genç oyuncuyla, 14-15 yaşlarında oynamalıyız. Bu doğru değil, sadece bizim için değil, tüm oyuncular için.”
Mancini, artık her ikisi de tek oyun yasağına sahip olan Emirates Stadyumu gezisi için Gareth Barry ve Mario Balotelli’yi terk etmek zorunda kalacaktı. Eski İngiltere orta saha oyuncusu Owen Hargreaves, küçük bir dana yaralanmasından sonra tekrar sığar ve kariyerini tekrar şehirle diriltmek isteyen oyuncu, öne çıkması muhtemel bir oyuncu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.