Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Manchester United’ın yumuşak kalbine ihtiyacı olan zorlu aşk

  • Listed: 30 Mart 2018 19:59

Escort İlan Açıklaması

Manchester City, geçtiğimiz ay Old Trafford’da koştuğundan bu yana defansif olarak yeniden gruplanmış olabilir, ancak şimdi orta sahalarının makyajı, cevaplar verdiği kadar çok soruyu kışkırtıyor.
Michael Carrick ve Ryan Giggs’ın Cumartesi günü Swansea’ya eşleştirilmesi, 16 Premier League ve Şampiyonlar Ligi maçlarında kullanılan dokuzuncu permütasyon oldu ve süreklilik eksikliği, bir sezonun hevesini tehdit eden acil bir sorunu vurguladı.
Ferguson, Benfica’nın her zaman duyuları harekete geçiren bir bağ için Old Trafford’a vardığı zaman, Ferguson’un bu gece dönmesi ne olursa olsun, United’ın kazanabileceği bir oyunda hata yapma şansı kalmadı ve hala nakavt aşamalarına ulaşma konusunda emin değil.
Birleşmiş Portekizli uluslararası Nani, “Benfica iyi bir futbol oynayacak ama çok fazla dikkatle oynayacak çünkü oyuna devam ettiklerini biliyoruz ve kendi topraklarımızdayız” dedi.

    “Orta alanda en güçlüyüz ve eğer iyi bir şansımız olduğunu kontrol edebilirsek”
Beckham United, Keane, Scholes ve daha genç bir Giggs için böyle bir görev verilecekti.
2011 Sınıfı için şüpheler devam ediyor.
United’ın başka yerlerden çıkıp başka bir yerlere yönelme seçeneği yoktu ve Phil Jones’u yaz aylarında imzaladı, her şey olduğunu kanıtlayan genç ve dahası, yeni klübü diledi.
Bununla birlikte, Jones’un yakalaması, Ferguson’un makine dairesini güçlendirebilme yeteneğini etkilemişse, o zaman geldiği gerçek maliyet, 16.5 milyon sterlin değerinden önemli ölçüde daha fazla olabilir.

    Wesley Sneijder ile flört hiçbir şey yapmadı, ama bu Birleşik takımdaki Scott Parker’ı hayal et?
Nicolas Gaitan’ın, Birleşik Krallık’taki ziyaretçilerine, sözleşmesinde 45 milyon sterlinlik bir satın alma hükmü olan Arjantinli’yi nasıl keşfettiğine ilgi gösterilecek.
Geleneksel olarak, Ferguson Ocak ayında satın almaktan hoşlanmıyor, bazı bakımlardan yaz aylarında satın almadaki başarısızlığını kabul ediyor. Ama kendi seçenekleriyle güç, zanaat ve bacakları ile karşılaştığında, şehir müdürü Roberto Mancini, biri için arayabilir, yardım edemez ama alarm veremez.
Durum yaralanmalarla daha da kötüleşti. Tom Cleverley’in ayak bileği problemi en doğuştan gelen zamanda alevlendi, tıpkı gençlerin kendisi için bir isim oluştururken, Anderson da dışarıda – ama yıldızı zaten solmuştu ve komuta merkezi sahnesi tehlikede olduğu bir mevsim tehlikede. düz gidiş Buna ek olarak, Carrick’in, bir Birleşmiş grubunun bir kulübünün tekrar araya gelmeyeceği gerçeğiyle yüzleşmesi gerekiyor.

    Onun alışkanlığı gibi, Ferguson orta sahasının bir çamur içinde olduğu fikrini reddetti.
Ferguson, “Yaralanmalar her zaman bunun bir parçası” dedi.
“Biz Anderson ve Cleverley yaralandı, Michael Carrick ilk [lig] Cumartesi günü başladı, Darren Fletcher bir ya da iki sorun vardı – bu yüzden olur.
“Takımlar yaralanmalara neden oluyor. Ülkedeki herhangi bir kulübe bakıp orta sınıf ortaklarının bir arada kalabileceğini söylemek pek olası değil. Çok, çok az. Ve bu sadece oyun sayısı yüzünden. Yaralanmalar ve kadro rotasyonu onların rolünü oynar. Benim için büyük bir sorun değil. ”

    Ve yine de bir çözüm arayışına girmiştir.
Wayne Rooney’in orta sahaya konuşlandırılması, sorunu maskelemeye çalıştı, fakat gerçekte, sadece onu daha da kötüleştirdi. Rooney yeterince zekice, zeki ve zeki bir şekilde ilerlemesine rağmen, United, tılsımlarını en tehlikeli olduğu yerlerden uzaklaştırarak kazançlı bir boğaz saldırısında çok daha fazla kaybeder.
Ölçüm, Rooney’nin dizeleri Everton, Otelul Galati ve Sunderland’a karşı çekip çekemeyeceği değil, Barcelona, ​​Real Madrid ve City.
Rooney dün antrenmanla maçı kaçırdı, ancak Ferguson, United ile sadece Romanya’da FC Basle puanları kazandığında ve kazanırsa sadece C Grubundan ilerleyeceğinden emin olduğunu söyledi. Bu benim için büyük bir sorun değil.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.