Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Manchester United 2 Norwich City 0: Sir Alex Ferguson bir ter içinde

  • Listed: 30 Mart 2018 23:46

Escort İlan Açıklaması

Ama bu kriketlerin ilçe şampiyonluğunu kazanan Lancashire takımıydı. Diğer Old Trafford’un tarafı, onu tamamen daha zor buldu. Terlemek ve mücadele etmek zorundaydılar.
Oyunun dörtte üçünü sarı duvarın kırılması için John Ruddy’nin hedefinin önünde inatçı bir Norwich kıyafeti oluşturmuştu.
Daha sonra Anderson’ın yakın mesafeli başlığı ve Danny Welbeck’in giriş bölümü, 195’lik bir ev galibiyetini tamamladı.
Ancak kazançlar, bundan daha nadiren daha zorludur. Norwich, müthiş bir takım gösterisinde mükemmel olan, saldırgan ve defansif bir kararlılık sergiledi.
Yönetici Paul Lambert, “Bayanlar için gurur duydum” dedi.
“Bana her şeyi verdiler.”

    Norwich beklenmedik bir nokta ile dikkat çekici artışlarını tamamlamak için tehdit, organizasyon ve kararlılık ile United hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü bunlar kahramanca davranan belirsizlikten koparılmış insanlar.
Russell Martin, Lambert’le ilk tanıştığı bir Ligi iki haklıydı, Marc Tierney bir Birinci Lig’de geri kalmıştı.
Merkezi bir savunma oyuncusu olarak, meydan okuyan Martin Javier Hernandez’i sessizce korudu. Tierney, Ashley Cole’un Nani’yi durduramadı ve durdu.
Norwich, üç sayı bile bulabilirdi. Ancak marjlar dar ve on yıl önce United tarafından serbest bırakılan bir adam için umutsuzca acımasızlardı.

    Bunun yerine, Anthony Pilkington’un Norwich’e giden yolu yakındaki Atherton Collieries’de başladı.
Kuzey Batı Ülkeleri liginden Şampiyonlar Ligi finalistlerine doğru yola çıkarak, Old Trafford’a dönüşünde bir hedeften iki kat daha uzaktaydı.
Anderson’ın hedefinden birkaç dakika önce, Pilkington, Antonio Valencia’nın hatalarından yararlandı, Ekvador’u soyuyor ve hedefe doğru ilerliyordu.
Lambert, “Pilkington’un şansı dönüm noktası olabilirdi, ama bu ona sert davranıyor” dedi.
Birkaç dakika sonra, Pilkington’un ikinci notu Anderson’dan saptı ve yanlış ayaklı Anders Lindegaard’ı aldı ve kalecinin postasından geri döndü.

    Lambert, “Eğer şansınızı böyle bir takıma karşı alamazsanız, sizi rahatsız etmeye geri dönersiniz” dedi. “Onları 90 dakika sessiz tutamazsın.”
Ama onun tarafı iyi bir girişimde bulundu. Bir saatten fazla bir süredir United’ın sadece bir şansı vardı. Darren Fletcher, Nani’nin köşesine bir arka tekerlek voleyboluyla katılıyordu.
İtalyan ustaları tarafından mükemmelleştirilen bir oyun. Gianfranco Zola ve Roberto Mancini bu şekilde muhteşem gol attılar. Scot, özel bir kulübe katılamadı, Tierney hattı temizledi.
Ayak bileği zedelenmesi İngiltere’nin Karadağ, İngiltere’deki Euro 2012 elemesinden uzak tutmaması gereken Ashley Young’ın, kıvılcım eksikti.

    Sir Alex Ferguson, “Oyunda hiç şansımız olmadığından onlar çok derin olmadık” dedi. “Yıkmak çok zor. Oyunu kontrol ettik ama kontratakta bize problemler verdi. Ama biz, büyük bir nitelik olan, haysiyet ve kararlılık gösterdik ve asla pes etmedik. ”
Çığır açmak için takviye göndermek zorunda kaldı. İkame Ryan Giggs’ın köşesine Wayne Rooney ve Anderson’da başkanlık edildi.
Daha sonra, Norwich’in geri dönüş şansını yok ederken, Brezilya’dan çivili Ji-sung Park’tan geçip Güney Koreli, topu boş ağa yerleştirmek için Welbeck’i seçti.
“İki yıl önce Birinci Lig’deydik,” dedi Lambert. Şimdi büyük zamanlarında ve orada kalmak için harika bir şekilde mücadele ediyorlar.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.