Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Mağazalar ‘demiryolu biletleri satabilir’

  • Listed: 30 Mart 2018 23:47

Escort İlan Açıklaması

Kırsal bölgelerdeki benzin istasyonlarının bile, daha iyi değerde internet fiyatları sunanlar da dahil olmak üzere bilet basmak için lisans verilebileceğini söyledi.
Demiryolu performansı bakanı Bay Baker, hareketin, yoğun istasyonlarda karmaşık bilet otomatlarını kullanmaya çalışan yolcuların kaosunu ve karışıklığını azaltmaya yardımcı olacağını söyledi.
Shake-up’ın bir parçası olarak, aynı zamanda Pazarların, insanların değişen alışveriş alışkanlıklarını yansıtması için normal bir hizmet günü gibi ele alınmasını da istiyor.
Lewes için Liberal Demokrat Milletvekili, banliyö grupları tarafından Hükümet’in en iyi umutları olarak görülüyor.
Geçtiğimiz yıl Sunday Express, Bay Baker’ın Londra’daki popüler Oyster kartı gibi İngiltere’deki tren, otobüs ve tramvaylar arasında sorunsuz seyahat etmesini sağlayacak ön ödemeli “akıllı kart” biletlerini açıkladı.

    Hükümetin, 2014 yılında akıllı kartlar kullanılarak yapılan ülkedeki çoğu toplu taşıma yolculuğuna sahip olma hedefine ulaşma yolunda ilerlediğini söyledi.
Avrupa’da başka yerlerde yaygın olan gazete bayilerindeki bilet satışlarının devreye alınması da buna ek olacaktır.
Bay Baker Pazar Express’e şunları söyledi: “Bilet satmak için daha akıllı olmalıyız. Her zaman bir tren istasyonunda bir kafes ekranın arkasında duran birinden olmak zorunda değiller.
“Bir Mars barı satın aldığınızda bilet satın alabilmelisiniz … İstasyondan bilet almanın ve onları başka bir yerde satma fikrinin kesinlikle potansiyeli var.”

    Tren İşletmeleri Kuruluşu Genel Müdürü Michael Roberts, yeni bilet noktaları için çağrıyı memnuniyetle karşıladı.
Dedi ki: “Bence tren işletmecileri, yerel topluma bilet satın almanın alternatif yolunu açıklamalıdır.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.