Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Mackie, Naismith’e en iyisini diledi

  • Listed: 30 Mart 2018 16:21

Escort İlan Açıklaması

Jamie Mackie, Steven Naismith’in sakatlanmasının ardından kendisine İskoçya’nın Kıbrıs’a karşı geri dönüşünü yapma şansı sunduğu için mükemmel bir gol attı – ancak QPR oyuncusu meslektaşı için mümkün olan en kısa zamanda geri dönmek için çaresiz.
Mackie, iki hafta önce çapraz bağına maruz kalan Naismith tarafından işgal edilen geniş sol pozisyonda bir başlangıç ​​yaptı ve Larnaka’da 2-1’lik bir zaferle İskoçya’nın ikinci golünü yerleştirmek için zekice bir şekilde kesildi.
Ancak, son haftalarda kırık bir bacağından dokuz aylık bir işten geri döndükten sonra, Mackie Naismith’in yerini almak istemiyor ve şöyle dedi: “Naisy için bağırdım, o harika bir delikanlıydı. Onunla ilk kez birlikteydim ve onu gerçekten çok sevdim. Orada kötü bir yaralanma ile birlikte oldum ve ona en iyisini diliyorum. ”
Şöyle ekledi: “Benden çok daha iyi yapıyor, umarım iyi ve güçlü bir şekilde geri gelir çünkü kötü bir yaralanma olduğunda korkunç olur.
“Eminim geri dönecek ve kadroya geri dönmesini bekleyemem çünkü daha iyi olan daha kaliteli.”
Mackie, Ocak ayının başlarında Blackburn’a karşı FA Cup kravatında sakatlık geçirdi ve sezonun ilk yarısında kariyerini birkaç seviyeye çıkardı.
Eski Plymouth oyuncusu, Loftus Road kariyerinin ilk birkaç ayında bir gol çılgınlığı yaşadı.
Mackie daha sonra İskoçya için Faroe Adaları’na karşı ilk golünü attı – ancak dördüncü şapkası için bir yıl beklemek zorunda kaldı.
“Bu (yaralanma) sadece bir kabus oldu, korkunç bir zamanlama oldu,” dedi 26 yaşındaki, beş Barclays Premier Ligi maçında döndükten sonra yaptı. “Kulübüm için gerçekten iyi bir şey yapıyordum, terfi için gidiyordum ve niteleyicileri kaçırıyordum.
“Ben sadece kadronun düzenli bir parçası haline geldim, bu yüzden bağırdım. Ama geçmişte, bu düzeyde kendimi geri almak için çok çalışıyorum. Şimdi geri döndüğümü hissediyorum ve biraz daha var deneyim.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.