Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Loto kazananlar için üçüncü kez şanslı

  • Listed: 31 Mart 2018 02:50

Escort İlan Açıklaması

EuroMillions çekilişinde 101 milyon poundun üzerinde bir çift sadece iki kez oynamıştı.
Oldukça önemli bir olaydı ki, geçtiğimiz Cuma günü ikramiyeye geldiğinde, British Heart Vakfı’na gönüllü olan 43 yaşındaki David Dawes, David Dawes (47), Premier Foods için bir vardiya amiri oldu.
Wisbech, Cambridgeshire’dan çift, aynı zamanda İngiltere’deki üçüncü büyük çekiliş kazananları oldu.
Bay Dawes, kazandıklarını nasıl keşfettiklerini anlattı.
Dedi ki: “Televizyon izliyorduk ve EuroMillions beraberlik şovu geldi, böylece izlemeye devam ettik, bir şey kazanacağımızı düşünmüyorduk.
“Biletlerimizi çıkardık ve şok olarak izledik, teker teker seçtiğim sırada numaralar geldi.
“İnanamadık! Camelot’u aramak için çok geç kaldım, bu yüzden bütün gece beni sabaha kadar tuttum ama bir göz kırpmasaydık.”
Dört yıldır birlikte olan çift, önümüzdeki yıl yurtdışında evlenmeyi planlıyordu, bu yüzden düşler artık hayallerinin düğününden ve Angela için yeni bir nişan yüzüğünün tadını çıkarabilecekleri anlamına geliyor.
Dawes, geçmişte kulüpte bir steward olan hevesli bir Chelsea hayranı, bu yüzden bir alışveriş bileti de alışveriş listesinde. Dedi ki: “Bir kutu alma konusunda endişelenmiyorum – gerçek taraftarlarla ayakta durmak ve takımımı izlemek istiyorum.”
Kazanan çizgi, Wisbech’teki Market Place’deki WH Smith’den satın alınan rastgele seçilmiş bir seçimdi. 7 Kasım Cuma günü kazanan EuroMillions sayıları 18, 26, 34, 38, 42 ve Lucky Star sayıları 5 ve 8 idi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.