Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Londra’nın banliyölerinde yaşamak neredeyse aşık olmak gibidir.

  • Listed: 31 Mart 2018 02:04

Escort İlan Açıklaması

SatNav’ın doğuşundan önce A-Z’ye bile rastlamayan küçük bir yol (ve onun gelişigüzel teslimine karar vererek, bizim postacımız da biraz karışıktı).
Ev adresime Brigadoon boyutundan zevk alıyorum, demek istediğim, bazen siste kaybolacak kadar iyi olmayan nedir?
Londra’mda yaşamayı gerçekten çok seviyorum. Ronnie, No.12’deki komşu bayan, karşılaştığım en çirkin flört. Eşim öldüğünden beri, sadece Ronnie’nin sırtındaki romatizma beni güvende tuttu.
2000 yılında Kapat’a ilk taşındığımızda, boşanmış kocası, hangi CD’lerin sahibi olduğunu tartışmak için sık sık onu ziyaret etti. Başka? Genç Roy’u kırmızı Daihatsu motosikletinde aradığında sık sık ikamet ediyordu. Birkaç saat sonra bizim penceremiz Roy’un kırmızı yarışçıyı devirip eve doğru yola koyulduğu sırada çatladı.

    Eski kocadan çık, biraz daha tousled, sonra. Starland Vokal Bandı, 1976’da bir hit harikaydı ve öğleden sonra zevkine atıfta bulundu. Sonra her sabah gelen ve gün batımından çıkıp orada başka bir hikaye olan Tom var.
Flavia, 60-ish, No.2’de. Yalnız yaşıyor ve Berlin Filarmoni Orkestrası’nda üçgeni oynadığını iddia eden oğlu Justin’den sonsuzca konuşuyor. Flavia spor kestanesi, omuz boyu saçları, kuşkulu parlak ve kabarık, geniş sarı plastik bir Alice grubuyla gözlüklü yüzünü çıkardı.
Alevli net petticoats ile kabarık etek ucu, 60’lı bir arpacık kuşağı ile sağlanmıştır.

    Son Hint yaz aylarında Flavia garajının çatısına oturdu ve kuşların Justin’i yakalayıp taşıması için havaya attığı küçük notlar yazdı. Eh, yalnızlığı bir yerde tutmanın bir yolu olarak, sanırım daha kötüsünü yapabilirsin.
Bu eve taşınmanın büyük, beklenmedik zevklerinden biri de Kew Bahçeleri’nden emekli bir bahçıvan olan No.8’de komşu Ken idi. Duvarın üzerinden sohbet etmek, bir fincan çay gibi İngilizcedir ve Ken her ikisinde de şampiyon olmuştur.
Birçoğu, oğlu Ross ve kızı Lily’nin hikayeleriydi. Sık sık ikisinin de ziyarete geldiklerini gördüm, geleneksel kıyafet ve kravatta Ross, Lily her zaman ikiz sette ve incilerle dolu.
Bir Pazar öğleden sonra, bir zencefilli yeşil çimin sırrı olarak toynak ve boynuzun değerlerini tartışırken bir kupayı paylaşırken, Lily’nin sabit bayan arkadaşı aslında partneriydi. Ayrıca oğlu Ross’un karısını ve çocuklarını erkek sekreteriyle birlikte hareket etmeye bıraktığını açıkladı.

    Eşi Gül’ün ardında çamaşır yıkadığı için Assam öğleden sonra çayımızı eşlik eden sessizlik içinde yudumlamaya devam ettik.
Sonunda başını salladı ve mırıldandı: “Ne bir aile!” Boğazımı sempatik olarak temizledim.
Sonra parladı. “Hiç güllerin için sağlam bir gübre düşündün mü?”
Jimmy Young birazdan dönecek

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.