Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Londra kulüpleri kötüye kullanmayı kınıyor

  • Listed: 31 Mart 2018 00:09

Escort İlan Açıklaması

Tottenham ve Arsenal, Pazar günkü Kuzey Londra derbisinde Beyaz Hart Lane’de suçlu olan iki kulübün taraftarlarını tespit etme kararlılığında birleştiler.
Dövüşçülerin acı zaferleri karşısında 2-1 zafer, her iki taraftardan gelen talihsiz cinayetler tarafından gölgelendi. Ev sahibi kalabalığın bölümleri Arsenal menajeri Arsene Wenger’e hücum ederken, bazı uzak taraftarlar, Ocak 2010’da Emmanuel Adebayor’un hayatta kaldığı Togo takım otobüsüne düzenlenen ölümcül silahlı saldırıya alay ettikleri için yaygın bir şekilde kınandı.
Arsenal, suçluları kökünden çıkarmak için White Hart Lane’deki meslektaşlarıyla yakın bir şekilde çalışmayı planlıyor. Ortak bir bildiri şöyledir: “Her iki kulüp de [Pazar] oyunundaki taraftarların tezahüratlarını duymaktan son derece hayal kırıklığına uğramıştır. Kulüplerin her ikisi de faul dilini, ırkçı tezahüratları, homofobik tezahüratları veya taraftarlarından gelen herhangi bir anti-sosyal davranışı tolere etmemektedir.”
Devam etti: “İlgili bireyleri tanımlamak için birbirimizle yakın bir şekilde çalışıyor olacağız.”
Tottenham yöneticisi Harry Redknapp, Cumartesi gecesi Arsenal taraftarlarına, eski Topçuların golcü Adebayor’daki tezahüratları “iğrenç” olarak nitelendiren bir saldırı başlattı.
Tottenham o zamandan bu yana oyun sırasında beyaz Hart Lane’den kalabalığın hem ev hem de uzak bölümlerinden birkaç taraftarın çıkarıldığını doğruladı. Kulübün kötü niyetli tezahüratla ilgili sıfır tolerans politikasına uygun olarak, ömür boyu herhangi bir suçlu tarafı yasaklama sözü verdiler.
Resmi web sitesinde ‘Ayrımcılığa Karşı Spurs’ başlığı altında, Tottenham failleri bulmak için taraftarlarından yardım istedi.
Bildiride, “Bütün taraftarlarımıza kulüpte, sahada ya da stantta herhangi bir şekilde ayrımcılığa tahammül etmediğimizi hatırlatmak isteriz.”
“Eğer herhangi bir ayrımcılık yaşarsanız, onu futboldan elememize yardım edin.
“Lane’de fantastik bir atmosfere sahibiz ve birlikte çalışarak küçük azınlığı herkes için mahvederek engelleyebiliriz.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.