Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Londra ‘2012 Olimpiyatları için hazır’

  • Listed: 31 Mart 2018 00:53

Escort İlan Açıklaması

Londra Belediye Başkanı Boris Johnson Uluslararası Olimpiyat Komitesi müfettişlerine şehrin 2012 Oyunları’nı sahneye koymaya hazır olduğunu söyledi.
Londra’daki dar sokakların ve sıkışık, eski ulaşım ağının Oyunlar sırasında devasa taleple başa çıkabilme kabiliyeti, etkinliğin evrelemesinde sürekli bir endişe kaynağı olmuştur.
Ancak, IOC koordinasyon komisyonuna, Londra’da 2012 Temmuz ayının başlamasıyla ilgili etkinliklerin sondan bir önceki check-up kontrolüne kadar yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Mekanlarımız hazır, parkımız hazır, ulaşım sistemimiz dönüştürülüyor.
“Londra 2012 civarında heyecan çoktan ateş alanına ulaşıyor ve şüphesiz başkentin herkesin beklentilerini karşılayacağına şüphe yok; ancak önümüzdeki aylarda yapacak çok şey var.”
Müfettişler, bir dizi konuda ilerlemeyi güncellemek için bir dizi sunumu dinlediler.
Olimpik Stadyum, Aquatics Center, Velodrome, hentbol ve basketbol sahalarının inşaatı ve devriyesi ile Uluslararası Yayın Merkezi / Ana Basın Merkezinin inşaat çalışmalarının tamamlanması, vurularak atılan önemli kilometre taşları arasındadır.
Buna ek olarak, Olimpiyat Stadı’nda bitmiş pist bu hafta açıklandı.
Müfettişlere, seyircilerin her gün Oyunlardan ve Londra’dan hareket etmelerine yardımcı olmak amacıyla, ulaşım bağlantılarını yükseltmek ve genişletmek için yaklaşık 6,5 milyar sterlin yatırılmakta olduğu söylendi.
Sinyalizasyon yükseltmeleri ile birlikte Jubilee Hattı üzerinde çok ihtiyaç duyulan ekstra kapasite inşa ediliyor. Ayrıca Docklands Light Railway kapasitesinin Woolwich’e ve sonunda Stratford International’a olan artışı da artmaktadır.
Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nden (IAAF) bir değerlendirme komisyonu, Londra’nın 2017 atletizm dünya şampiyonalarına yönelik teklifini incelemek için bu hafta şehirde de bulunuyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.