Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Lomax yeni St Helens anlaşmasını kabul etti

  • Listed: 30 Mart 2018 22:49

Escort İlan Açıklaması

St Helens’in heyecan verici yarım-geri Jonny Lomax dört yıllık yeni bir sözleşme imzalayarak geleceğini kulübüne vaat etti.
2011 yılında Süper Lig’in genç oyuncusu olan 21 yaşındaki gençlerin kararı, yeni stadyum Langtree Park’a girmeye hazırlanırken Büyük Final koşucuları için önemli bir destek oldu. 2012 sezonu.
Bu hamle, eski Saints takım arkadaşı Kyle Eastmond’un öngörülebilir bir gelecekte ragbi sendikasına geçmesiyle Lomax’ın beklentisini etkili bir şekilde sona erdirir ve Wigan’ın tam geri dönüşlü Sam Tomkins’in yakın geleceğini ragbi ligine vermesinden sadece bir iki hafta sonra gelir.
Lomax, “Ev-şehir kulübüm ile uzun vadeli bir anlaşma imzalamaktan mutluluk duyuyorum.” Dedi. “Mevcut anlaşmamda iki yıl kalmış olmasına rağmen, onu genişletmek için istekliydim.
“Yeni stadyumun açılması ve bizde oynamak için sabırsızlanıyorum, şu anda takımda ve kasabasında gerçek bir heyecan var. Gelecek sezon için güçlü ve heyecanlı bir takım var ve başarı için acıktık – Bunun bir parçası olmak için özel olacak. ”
Lomax, bu sene kulübü için muhteşem bir sezon geçirdi ve İngiltere’nin ilk kez dördüncü sırada yer alması, yaralanmaların son Dört Milletler Dizisi’nden çıkmasına neden oldu.
St Helens’in koçu Royce Simmons şöyle dedi: “Jonny büyük bir genç yetenek ve antrenörlük için bir zevktir. Kendisini uluslararası çapta olduğu için kanıtladı ve İngiltere takımını ve St Helens’i uzun yıllar boyunca kutlayacak.”
Orrell St James’den imzalanan Lomax, 2009 yılının Mart ayında Super League’in ilk çıkışını Wakefield’de gerçekleştirdiği için St Helens’e 53 kez katıldı. 2012’ye yedi numaralı forma verildi.
Saints başkanı Eamonn McManus şöyle dedi: “21 yaşındayken, Jonny zaten Süper Lig’in en iyi oyuncularından biri ve sadece daha da gelişecek.
“Akademimizin bir başka ürünü olduğu için gurur duyuyoruz ve kendini, Saints’e, Süper Lig’e ve rugby ligine kayıtsız şartsız olarak bağlıyoruz. Bu, Jonny’nin Langtree Park’taki ilk imzasıdır. dönemi.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.