Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Lomax ‘gerçeküstü’ yolculuktan zevk

  • Listed: 31 Mart 2018 01:54

Escort İlan Açıklaması

Jonny Lomax, St Helens’in Leeds ile yaptığı son Üç Büyük Final toplantısının üçü için kalabalıktı. Ancak Cumartesi akşamı Old Trafford’daki şöhretin yükselişini izledikten sonra harekete geçecek.
Lomax şimdiye kadar, bu yıl olası bir 33 filmden 28 tanesini, başlangıçta merkezde ve tam geri döndüğünde, kahramanı Sean Long’u teraslardan izledikten sonra gıcık gibi oynadığı çılgınlık rolüne yerleşmeden önce yaptı.
21 yaşında, “Oldukça gerçeküstü” dedi. “Eğer bu maçta 17 maç oynamış olsaydım, mutlu olurdum. Fakat ilk oyuna bir kaç tane sakatlık kazandık ve ben de merkez oynadık, scrum-half’a girdik ve o zamandan beri orada kaldık.”
Lomax şunları ekledi: “Longy’nin 10 yıl veya daha fazla giydiği tişörtünü giymek gerçekten biraz hayaldi. Longy büyük bir etki yarattı, başkalarının yaptıklarını hayal edemeyeceğin şeyler yaptı.
“Bir kaç oyunda onunla oynayabilecek kadar şanslıydım. O bir dahi, hatta kanattan bile çok şey öğrendim.”
Geçen yıl Wigan’ın Grand Final yenilgisinde bir merkez olan Lomax, başlangıçta Long’un yerine geçmek için seçilen oyuncu Kyle Eastmond’un Mart sonunda, Saints taraftarları için küfürlü bir jest yapması nedeniyle düştü. Harlequins tarafından bir şok ev yenilgi.
Lomax, takımını Headingley’deki Leeds karşısında 30-16 galibiyete yönlendirdi ve sonraki forumu İngiltere teknik direktörü Steve McNamara’nın elit eğitim kadrosuna çağrıda bulundu.
Manchester’daki bir diğer etkileyici performans da, Pazartesi günü ortaya çıktığı zaman McNamara’nın 24-güçlü Dört Uluslu takımında bir yer bulabiliyordu ancak Lomax o kadar ileriye bakmadığını söylüyor.
“Dürüst olmak gerekirse, fikrimi ona vermedim” dedi. “Gol 17 maçtı ve daha fazlası bir bonus oldu.
“Kadroya çağırılmak büyüktü ama ileriye bakmayacağım. Sezonum cumartesi bittiyse, şikayet edemezdim.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.