Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Lib Dems İnsan Hakları Yasası’nı kaldırmak için teklifi engelliyor

  • Listed: 31 Mart 2018 00:07

Escort İlan Açıklaması

Başbakan, İçişleri Bakanı Theresa May’ın yasadışı göçmenlerin, suçluların ve terör zanlılarının iddialarını destekleyen kararları takiben tartışmalı mevzuatın kaldırılmasına çağrıda bulundu.
Ancak Cameron, Yasayı bir İngiliz Bill Yasası ile değiştirmenin, Koalisyon içindeki Lib Dem muhalefetinden dolayı “yavaşça” ilerlediğini kabul etti.
Şöyle dedi: “İnsan Hakları Yasası’nın bir İngiliz Haklar Bildirgesiyle değiştirilmesi iyi olacağını kabul ediyorum. Son seçimlerde Muhafazakâr politika buydu. Yapacağım doğru şey bence. ”
Ancak şunları ekledi: “Bir Koalisyondayız. Bu koalisyonda, bir Britanyalı Haklar Bildirgesi fikrine bakmak için bir komisyon kurmak için çok açık bir anlaşmamız var, ama tabii ki Theresa ya da istediğimden daha yavaş gidecek. ”
Dün Manchester’ta Muhafazakâr Parti Konferansı’nın açıldığı Ev Sekreteri, Lib Dem’e bakanları şöyle dile getirdi: “İnsan Hakları Yasası’nı görmekten çok hoşlanıyorum çünkü bununla ilgili bazı sorunlarımız olduğunu düşünüyorum.

    “Burada, özellikle de terörist şüpheliler olan insanları sınır dışı edemediğimiz sorunlar başta olmak üzere, İçişleri Bakanlığı’nda görüyorum. Açıkçası, bunu İngiltere’de bulunan bazı yabancı suçlularla gördük. ”
Bir gazete röportajında ​​yaptığı sözler, Lib Dem lideri Nick Clegg’e doğrudan bir riposte idi.
Başbakan Yardımcısı, iki hafta önce yaptığı parti konferans konuşmasında, Tory’nin harekete geçmek için şunları söyleyeceğini söyledi: “Burada kalmak için.” Ancak Cameron, Hükümet’in eylemin yanlış yorumlanmasını önlemek için çalıştığını söyledi.
Başbakan şunları söyledi: “Sorunlardan biri sadece İnsan Hakları Yasası değil, bunun altında bir tür ürpertici kültür var, yani bir gün bir polis kamyoneti bir saat kullanıyor, bir gün olduğu gibi, bir mahkumun 200 metre taşınıyor. yürümekten mutlu oldu.

    “İnsan Hakları Yasası, bunu yapmak zorunda olduğunuzu söylemez; Bu, altında suçlu bulunacağımı düşünen insanların ürpertici etkisi.
“Hükümetin kurumlara ve bireylere iletişim kurmak için çok büyük bir miktar yapabileceğini düşünüyorum, bazı sağduyuları alalım, orada olanların bu türden yorumlanmasından çok, biraz yargıda bulunalım.” Ama Başbakan ve Evin çağrıları Harekete geçmek için Sekreteri eleştirmenlerden öfkeli bir tepkiyi kışkırttı.
Özgürlük insan hakları örgütü direktörü Shami Chakrabarti, “Sadece güzel ve çirkin bir parti”, Orta Doğu’da insan haklarını evlerinde hurdaya çıkarırken teşvik edecektir. ”Dedi.
Ve İşçi Partisi’nin gölge bakanlığı sekreteri Sadık Khan, Mayıs’ı “Toryma Hakkı’na saldırarak” suçladı.

    Bay Khan şunları ekledi: “İnsan Hakları Yasası, devlet iktidarına karşı sıradan insanlar için en önemli savunmadır. Basitçe hurdaya çekmek, tembel ve tutarsız bir pozisyonda tutulur.
İki hafta önce Başbakan Yardımcısı İnsan Hakları Yasası hakkında şunları söyledi: “Kalmak için burada”.
“Artık Ev Sekreteri, sözlerinin yazılı olduğu kağıda değmediğini söylüyor. Hükümet politikası bir karmakarışıktır. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.