Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Lewis Hamilton gerçek anlaşma

  • Listed: 30 Mart 2018 22:41

Escort İlan Açıklaması

26 yaşında, tartışmalı bir yıl süren yarışmada, üç galibiyet ve şampiyonada beşinci sırada yer alan Hamilton, 26, gelecek sezonun ilk önceliğinin ikinci dünya şampiyonluğu için mücadele ettiğini söyledi.
Şu anki anlaşması yılda 15 milyon sterlin değerinde, 2012’nin sonunda tükeniyor, ancak o ve McLaren takım müdürü Martin Whitmarsh geleceğini güvence altına almak için müzakerelere başladı.
“Takıma olan bağlılığımın gerçek bir baskısı olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden hiçbir şey yapmak için acele etmiyoruz,” diyen Hamilton, arabasını Brezilya Grand Prix’sinde bozulduktan sonra eve uçmaya hazırlanırken.
“Gelecek yıl için en önemlisi, nerede olmamız gerektiği, iyi performanslara geri dönüp kazanmaya, hayattan zevk almaya ve yılın keyfini çıkarmaya geri dönmekti. Sanırım şimdi oradayım, daha iyi oluyor ve sadece bu yolda devam etmek istiyorum çünkü bu iyi olabilir. ”

    Hamilton, 11 yaşından itibaren F1 için onu yapan ekibin kalması olasılığından daha fazlası olup olmadığını sordu, Hamilton: “Evet. Martin şimdiden yeniden imzalama konusunda bana konuştu. Bir aşamada, zamanımız olduğunda, oturup oturup tartışacağız. ”Whitmarsh da, Woking ekibinde kalmayı bekleyen Hamilton’ı bekliyor ve şunları ekledi:“ Bence, yıllardır iyi bir yol bulacağımıza eminim ki, Gelecek, bir sürücü olarak harika olacak ve McLaren için bolca yarış kazanacak.
“Olağanüstü yüksek standartları ile zor bir yıl geçirdi, ancak şu anda olumlu bir yerdeydi. Onu 11 – 15 yaşından beri tanıyorum – bu yüzden onu mutlu ve tatmin edici bir şekilde görmek istiyorum.
“Bu takımda harika bir sürücü ama o hala genç bir adam. Çocuklarınızı çağırmaya başlarsanız çok saçma geliyor, ama o bir adam – büyük bir varlık – ve mutlu olmayı hak ediyor, kariyerinde büyük yeteneklerinden zevk alıyor.

    “Onunla takım arasında derin bir sevgi var ve eminim ki aşk meselesi uzun yıllar devam edecektir.”
Hamilton, yalnızca sözleşmenin imzayı kovalamaya ikincil olduğuna inanmayı düşünüyor. Dedi ki: “Benden önce sahip olduğum fırsatlar hakkında hala çok şanslı hissediyorum ve şanslı hissediyorum ki hala sözleşmemde bir yıl kaldı.
“İyileşmek için kışı aldım ve olumlu bir yıl geçirmeyi umuyorum.
“Bu sene geriye bakacağım – ve bu istenen yıl değildi – ama gerekli olan bir yıl oldu, her sporcu geçti. Umarım bunun sonu budur.
“Kışın girmeyi dört gözle bekliyorum. Tüm enerjimi toparlayıp gelecek sene bütün enerjimi toparlayacağım. Daha çok keyif aldığımdan emin olacağım. Geçen sene antrenmanlarımla çok yoğundum ve bu da etrafımdaki diğer insanlar için daha az zamanım olduğu anlamına geliyordu.

    “Altı saat boyunca günde bir eğitim yaptım, haftada altı gün, bu yüzden aradan zevk almak için daha az zamanım vardı. Yorgundum ya da öğle yemeği yiyordum ya da uyuyordum.
“Ama sevdiğin, zevk aldığın ve rahatladığın insanlarla çok fazla enerji harcıyorsun, bu yüzden dengeleyebileceğim bir yol olup olmadığını göreceğim.”
Hamilton ile takım arkadaşı Jenson Button arasında, şampiyonada yarışmayı bitiren son derece heyecanlı bir düello, bu sezon nadiren görünse de, McLaren için yavaş bir başlangıçtan sonra bir araba kazandılar.
Bu yıl profesyonel olarak büyüdüğüne inanan Hamilton, “Kazanabileceğimiz bir araca ihtiyacımız var” dedi.

    “Ekibimizin bunu yapabilmemiz için bize fırsat verdiğinden emin olmak için aşağı inmesi gereken kararlar, yönler ve yollar var. Fırsat olduğunda, onu iki eliyle yakalayacağız. ”
Düğme bir ay boyunca Hawaii’ye kapalı, Brezilya yarışı şampiyonu Mark Webber kapalı bir Avustralya gibi sörf yapmayı öğrenmek için, ama başka bir F1 gazisi geri dönmeyecek.
Yetmişlerden Williams F1’i Sir Frank Williams’la büyük takımlardan birine getiren Patrick Head, büyük prix katılımını durdurdu.
65 yaşındaki Head, Williams Hybrid Power ile biraz çalışacak, ancak dokuz dünya şampiyonluğundan, dört dünya sürücüsünün şampiyonluğu ve beş kurucu unvanını kazandıkları zamandan çok uzaklara düşmüş bir takımın arkasından ayrıldı.

    Sadece beş puanla bu sezon dokuzuncu sırada bitirdiler.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.