Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Leveson tanıkları arasında Hugh Grant

  • Listed: 30 Mart 2018 18:38

Escort İlan Açıklaması

Hugh Grant, Sienna Miller ve JK Rowling, Leveson Sorgulama’ya gelecek hafta basın standartlarına kanıt veren ilk tanıklardan biri olacak.
Ünlüler, medya müdahalesi konusundaki deneyimlerini hayatlarına katacak suç mağdurları, gazeteciler ve avukatların ailelerine katılıyor.
Soruşturma gelecek hafta tanık oturumlarını açacak kişilerin isimlerini doğruladı. Öldürülen kızı Milly’nin telefonu News of the World tarafından saldırıya uğrayan Sally ve Bob Dowler, Pazartesi günü kanıt veren ilk kişi olacak.
Kalp kırıklığı yapan özel araştırmacı Glenn Mulcaire, kız öğrencilerin bazı sesli mesajlarını sildikten sonra onlara, onlara hala hayatta olduğu konusunda yanlış bir umut verdiklerinde neden olduklarını açıklayacaklar.
Pazartesi günü de gelecek olan Grant’in, paparazzi’nin kızının annesini nasıl anladığına dair soruyu anlatması bekleniyor. Çinli aktris Tinglan Hong geçen hafta onun ve çocuğunun tacizini yasaklayan Yüksek Mahkeme emri verildi.
Pazartesi günü diğer tanıklar avukat Graham Shear ve MP Denis MacShane ile olan ilişkisi nedeniyle telefonunun saldırıya uğradığı iddia edilen yazar Joan Smith olacak.
Komedyen Steve Coogan, el yapımı Elle Macpherson’ın eski iş danışmanı Mary-Ellen Field, eski başbakan futbolcusu Garry Flitcroft ve kızı Diane’in Glasgow okulunda öldürdüğü Margaret Watson, Salı günü delil sunacak.
Çarşamba günü, soruşturma, son derece kişisel günlüğünü yayınladığında, eşi Kate’in “zihinsel olarak tecavüze uğradığını” hissettiğini açıklayan Madeleine McCann’ın babası Gerry’den duyulacaktır.
Eski İngiltere futbolcu Paul Gascoigne’nin eski karısı Sheryl, gazeteci Tom Rowland ve birçok telefon korsan kurbanını temsil eden avukat Mark Lewis de ortaya çıkacak.
Perşembe günü görgü tanıkları, aktris Miller, Harry Potter yazarı Rowling, eski Formula 1 başkanı Max Mosley, avukat Mark Thomson ve kimliği bilinmeyen bir figürle ilişki kurduktan sonra telefonla saldırıya uğradığı iddia edilen HJK adında isimsiz bir kişi olacak.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.