Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Leeds, St Helens oynadığında Rob Burrow yaşlı erkeklere destek veriyor

  • Listed: 31 Mart 2018 01:47

Escort İlan Açıklaması

Altıncı Grand Gergedan Finali’nde yer alan yarı-sırtlı ya da fahişe, 33 yaşındaki maceraperestler Jamie Peacock ve Danny Buderus’un Headingley kulübüne beşinci bir Süper Lig unvanı vermek için teklifte duracaklarından emin.
Grand Final’i altı kez kazanan İngiltere kaptanı Peacock, diz ameliyatından döndükten sonra bağbozumu formda ve 2001 yılında Newcastle Knights ile NRL Grand Final kazananı Buderus, Warrington’daki destansı galibiyet maçının adamıydı. Cuma günü Leeds’i Old Trafford’a götürdü.
Buderus, Şövalyeler’e geri dönmeden önce her iki yarıkürede de şampiyonluk kazanmış oyuncuların elit bandına katılmadan önce yükseklere çıkmayı planlıyor. 2009 yılında St Helens’i kırık bir ayağıyla kaçırdı.
“Jamie sezonun ikinci yarısında neden İngiltere’nin kaptanı olduğunu ve neden bu kadar çok yanda olmasını istediğimizi gösterdi” diyor Burrow. “Örnek olarak önderlik ediyor ve cumartesi günü de aynısını yapmasını bekliyorum. Oynadığı gibi, hayatında kötü bir sakatlık geçirdiğini düşünemezsiniz.

    “Danny Buderus, Leeds için büyük etkisi olan oyunda gerçek bir efsane. Warrington’daki performansı harikaydı ve bu yıllardan sonra bile hala kazanmak için büyük bir açlığı var. Ama cumartesi günü kazanamazsak form serimiz hiçbir şey ifade etmeyecektir. ”
ST HELENS: Wellens; Makinson, Shenton, Meli, Foster; Gaskell, Lomax; Graham (capt), Roby, Puletua, Soliola, Wilkin, Clough. İkame: Armstrong, Wheeler, McCarthy-Scarsbrook, Moore, Dixon, Ashurst.
LEEDS: Webb; Jones-Bishop, Hardaker veya Watkins, Ablett, Hall; Sinfield (capt), McGuire; Leuluai, Buderus, Tavus kuşu, Jones-Buchanan, Delaney, Clarkson. İkame: Burrow, Bailey, Kirke, Hauraki veya Lauitiiti.

    Hakem: P Bentham (Warrington).
Kick-off: 18:00. TV: Sky Sports 1.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.