Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Leeds, Haçlılarla savaşmayı görüyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:10

Description

Brian Noble’ın acele bir şekilde bir araya geldiği ekip, hazırlıksız olduklarını, oyunun çoğu için Leeds’le ayak başparmak yaparak, 10.334’ün tam bir evinin keyfini çıkararak, yarış pistinde, birçoğu da kesme teklifiyle çekilmişti. -price biletler.
Haçlı Seferleri, Michael Witt’den bir penaltı atarak dördüncü dakika galibiyet aldı ve Rhinos stand-off’ında parlaklık iki kez yanıp sönmeye başlayana kadar 6-6 seviyelerinde Danny McGuire şampiyon lehine oyuna döndü.
Leeds, finale kaldıktan sonra puanları hak etti, ancak son çeyrekteki beş deneme, onlara gururla zafer marjı verdi.
Leeds, açılış için geçti, Brett Delaney’nin eski kurbanı, eski Leeds’li adam Gareth Raynor’ın bacaklarından atladı ve Avustralya pilotu Scott Donald, temas kurmak için yarış kazandı.
Crusaders, Rhinos’un en üst seviyeye çıkması gibi geri puanı verdi, Vince Mellars, Witt’in yüksek vuruşunu iddia ediyor ve Raynor’u köşeye sıkıştıracağını ve daha önce gaf yapması için topu attığını söyledi.
Dönüş noktası, 64 dakika sonra Kallum Watkins savunmasını ele geçirdi ve Delaney muhteşem bir deneme yapmak için McGuire’ı 60 metre hızla geçti.
McGuire, dört dakika içinde ikinci koşucu Ali Lauitiiti’yi denedi ve boşanma ekibi defans oyuncusu karşısında zıpladı ve Kevin Sinfield, Danny Buderus’un son takımdaki zekice tekme üzerine dokundu.
Ev sahibi taraf daha az direnişe uğradı ve McGuire, Delaney’i denemek için daha fazla sihirbazlık yaptı ve Lauitiiti, son dakikadan sonra ikinci dakikasına yoluna devam etmek için muhteşem bir güç gösterdi.
Sinfield, altı kez deneme sonucunda beş gol atarak ev sahibi ekibin sıkıntısına kaptı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.