Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Lee Slattery, son olarak üzerine sallayabilir

  • Listed: 31 Mart 2018 02:24

Escort İlan Açıklaması

Southport doğumlu 33 yaşındaki Slattery, El Encin sahasında bir-vuruş zaferi ile 182 turnuvadan oluşan bir galibiyetle sona erdi. Hatta son deliği ikiye katlayabilme lüksüne sahipti ve turnuva için onu 15’e iten son tur 71’i kapattı.
“Yukarıda son sırada olanlardan sonra hala titriyorum ve bu iki ayağın da kazanacağını düşünüyorum,” diyor Slattery, yukarıda. “Hayatımda hiç bu kadar çok sarsılmadım. Ama bunun dışında, bütün hafta boyunca çok rahatlamıştım. İlk kez kazanmak için harika.
“Burada yedi yıldır buradayım ve herkes kazanacak kadar iyi olduğumu söylüyor, bu yüzden şimdi inanabiliyorum.”
Dünyanın 328’inci sırada yer alan Slattery, 145.000 sterlin kazandı ve Şanghay’daki gelecek ayın £ 4.5 milyonluk WGC-HSBC Şampiyonları etkinliğinde start aldı. Fakat küçük İspanyol çantasından dolayı, sadece normal iki yıl yerine 2012’nin sonuna kadar muaftır. İtalya’daki Lorenzo Gagli (70), 14 yaşın altında ikinci oldu.

    Dünya No1 Luke Donald, Şangay’daki Slattery’ye katılacaktı ama hepsi ikinci çocuğunun doğumuyla değişebilirdi. İngilizler, en yakın para listesindeki rakibi Webb Simpson’ın Atlantik’in öbür ucundaki Mertebe Emri’ni kazanma mesafesine girmesi halinde 20 Ekim’de Florida’daki PGA Tour yarışmasına katılacak.
Donald, Madrid savunmasını, beş parşömen için beş deliğe kapanan beş deliğe üç atış düşürerek sona erdi.
“Bu, mevsimi birçok mevsimde kullandığım en iyisiydi, ama atıcıdan faydalanmadım” dedi.
Dünya No3 Rory McIlroy, Amerikan Rickie Fowler’ın ilk profesyonel zaferinden dört atışla Kore Açık’ı almasıyla bu sezon üçüncü kez oynadı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.