Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Lawrence giysileri yayınlandı

  • Listed: 30 Mart 2018 19:44

Escort İlan Açıklaması

Bıçakla öldürüldüğü gece Stephen Lawrence tarafından giyilen kanlı giysilerin resimleri polis tarafından serbest bırakıldı.
Siyah ceket, mavi hırka, kırmızı polo tişört ve yeşil kordon pantolonları öldükten sonra memurlar tarafından fotoğraflandı.
Giysinin görüntüleri, Lawrence’ın cinayetiyle suçlanan iki adamın yargılanmasına jüri üyelerine yardım etmek için bir planın parçası olarak kullanılıyor. Siyah gençlerin kıyafetlerinin nasıl saklandığını ve polis tarafından nasıl ele alındığını gösteren detaylı hesaplarda onlara yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
36 yaşındaki Gary Dobson ve her ikisi de güney Londra’dan David Norris, cinayeti reddediyor.
Yaşlı Bailey’deki jüri üyeleri de, Lawrence’ın öldüğü Nisan 1993’te Eltham’daki Bournbrook Road’daki bir evin dışındaki Dobson ve Norris’in polis gözetleme fotoğraflarına gösterildi.
Mahkeme, Dobson’un, Lawrence’ın cinayetinden üç gün sonra ev soruşturmaları sırasında sorgulandığı sırada “gergin” olduğunu duydu.
Bir polis memuru olan Graham Cooke, mahkemeye şunları söyledi: “Bana göre o zaman gergindi.”
Emekli polis memuru o sırada 17 yaşında bir öğrenci olan Dobson’un o gece Well Hall Road’daki cinayet sahnesinde olup olmadığını sordu.
Cooke, “Dobson hayır dedi, bütün gece evde çalışıyordu. Kolejden eve saat 5.30’da geldi, annesinin ve babasının zamanında içeride olduğunu söyledi.” Dedi. “Kurbanı bilmediğini, olayı gazetelerden duyduğunu söyledi.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.