Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Lady Gaga Kraliçenin yeni sesi mi?

  • Listed: 31 Mart 2018 01:15

Escort İlan Açıklaması

1971’den bu yana grubun bir üyesi olan Gitarist, 64 yıl önce Freddie Mercury’nin yirmi yıl önce ölümünden beri grubun “şarkıcı problemini” çözmek için eksantrik ABD yıldızını işe almayı düşündüğünü ortaya koymaktadır.
Londra’nın Dorchester Oteli’nde BMI ödüllerinde grup adına Simge ödülünü aldığını söyleyen Brian bize şöyle dedi: “Yolda her zaman dışarı çıkmaktan bahsediyoruz ama biraz şarkıcı problemi var. Dedi.
“Diğer insanlarla çalışmak için çok teklif aldık. Lady Gaga ile çalıştım ve çok yaratıcı ve şarkı söylemekten bahsettiğimiz, grubun karşısına geçtiğimiz biri. O sadece bir şarkıcı değil, kendi materyalini yazıyor. ”
Ayrıca 25 yaşındaki Gaga’nın düşündüğü tek kişi olmadığını söyledi.
“Diğer insanlarla düet yapmaktan bahsettik ve garip bir şekilde neredeyse evet düğmesine bastım. Tüm bu konuk yıldızlara sahip olduğumuz bir TV programı fikrini tartışıyorduk. Bugün basmadık ama hala ona bakıyoruz. Lady Gaga, bizimle bir şeyler yapmak istediğini söyledi. ”

    Bu hafta 40. Yıl Kraliçesi adında bir anı kitabı açan Brian, gruba daha önce hiç katılmadığını söyledi. “İki film yapmakla meşguldük. Biri Freddie’yle ilgili, diğeri ise müzikalin film versiyonu We Will Rock You.
“Yapılması gereken sonsuz şeyler var gibi görünüyor. Çok şanslıyız – 40 yıl sonra çok meşgul olmak harika. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.