Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kutcher, kadın dergisi için aşk tavsiyesinde evlilik sıkıntısına işaret etti

  • Listed: 30 Mart 2018 18:46

Escort İlan Açıklaması

Aktör, derginin Aralık ayı (11) sayısında yer alan ve kadın sağlığı dergisinin patronları ile büyük bir ilişki kurmaya başladığını açıkladı.
Ancak Moore’un 17 Ocak Perşembe günü yaptığı duyuruda, altı yıllık evliliğinin, yayınların haberlerin yayınlanmasından birkaç gün önce geçtiğini açıkladıktan sonra, buradaki önerileri sorgulandı.
Çift, altıncı evlilik yıldönümünü Eylül ayında (11) geçirdiği için Kutcher’in sadakatsizliği söylentileriyle köleleştirilmişti. Kendi sorunlu evliliğine işaret ettiği düşünüldüğünde, Two and a Half Men yıldızı, Moore’la olan ilişkilerini sorunlardan önce çok uzun bir süre önce haber yayınları haline getirmeden önce pişmanlık duymuyor.
Aldığı en iyi aşk tavsiyesi sorulduğunda, “Bence bu ilişki üzerinde çalışmak ve daha iyi hale getirmekle ilgili … her şey iyi olduğunda. Sorun üzerinde çalışmak için bir sorun beklemeyin. Bir ilişkiye girmemek, amaç ilişkide olmaktır. ”
Ve samimi Kadın Sağlığı sohbetinde, bölünmüş onaydan haftalar önce yapılan bir konuşmada, Kutcher, dinleme becerilerinin eksikliğini her zaman bir sorun haline getirdiğini söyledi.
Ekliyor: “Bir gün bir yerde bir yerlere, bir yerlere, hayatımın bir noktasında, bana“ Harika bir dinleyici ”diyorsunuz. Henüz duymadım ve bu bir kadına ulaşmak için üstün bir iltifat. Ama üzerinde çalışacağım. ”
Nihayetinde, çiftin problemlerinin üstesinden gelmek çok zorlaştı – ve Kutcher’in kendi sözleriyle yargılamak, onun eski yollarını terk etme konusundaki isteksizliğinden kaynaklanıyor: “Beni değiştirmesi gerektiğini hisseden bir kadınla asla birlikte olamam.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.