Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kurtlar puan için geri savaş

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:50

Description

İlk maçını beş maçta tamamlayan Mick McCarthy, KC Stadyumu’ndaki mücadelecilere karşı garip bir Anthony Gardner’ın kendi kalesine ve Matt Jarvis’in attığı golle berabere kaldı.
İlk altı ay içinde yerinden çıkma şansını kaçıran Hull, ilk olarak Jan Vennegoor’un Hesselink çabasıyla geçti ve Kurtlar’ın cezası Stephen Hunt’ı hedef aldı.
Josy Altidore uzun bir topu yakaladı ve Hurghada 11 dakika geride kaldı ve Christophe Berra’nın dikkatini çekti.
Altidore, bölgenin kenarında bulunan Hesselink’in Vennegoor’unu buldu. Hollandalı, düşük geçmişi olan Marcus Hahnemann’ı, ‘D’ nin içinden klinik bir sola basma sürücüsü ile ateşledi.
Gardner korkunç bir gaffe işlediği için kurtlar ilk ekolayzır yeteneklerine sahiplerdi. Ronald Zubar Hunt’ı kaybetti ve kutuya zararsız bir haç attı.
Gardner, sedyeyle uğradığından emin bir şekilde baskı yapmaya çalışıyordu, ancak top sol acımsız bir şekilde sol ayağından döndü ve Boaz Myhill’in üzerine sarıldı.
Hull sadece dört dakika sonra vurdu. Bu sefer Zubar, Altidore’u kutuya paketledikçe yanında kalırken, Amerikalı zararsız bir zıplayan topu kovaladı.
Mike Dean yerini gösterdi ve Hunt, bu ay Wolves’dan üç başarısız teklif konusu mevsimin altıncı ayında kovdu.
67 dakika sonra Kurtlar, Jarvis’e düzlük yaptı. Hull iki kez bir Foley haç atmak için fırsatları kaçırdı ve Jarvis, Paul McShane’den hafif bir çarpıklık yardımıyla Boaz Myhill’i geçerek bir şut sıktı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.