Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kurtlar Matt Jarvis’in dönüşüne güveniyor

  • Listed: 30 Mart 2018 21:31

Escort İlan Açıklaması

Life, Willie Jarvis’in 20 dakika süren maçından bu yana, Mart ayında Gana ile 1-1 Wembley’de Jack Wilshere’in yerine geçen bir düşüş oldu.
Jarvis, Wolves’in son dört maçına başlamak için Mick McCarthy yöneticisi tarafından seçilmemiştir ancak Stephen Hunt’un askıya alınması nedeniyle bugün Chelsea’de geri çağrılacaktır.
McCarthy, “Jarvis, İngiltere’yi aramadan önce Wolves’ten küçük bir delikanlıydı” dedi.
“O zaman İngiltere takımına giriyor ve herkesin oturmasını ve fark etmesini sağlıyor. Oyuncu olsaydım bitirmeliydim.
“Gelecek cumartesi günü Jarvis’e karşı bir yarı yarıya kadar gelseydim, o zaman ince artılarımda olurdu. Gördüğüm anda tokat atıyor, ben de onun peşindeyim. Bir ingiltere şapkası olan biri tarafından yakalanmadım.
“Jarvis, beş parlak mevsimin en iyi kısmını bizimle paylaştı. Bizim tılsımımızdı, en iyi oyuncu. Ama şimdi geri döndü ve içeride kalması ona bağlı. ”

    Wolves, geçtiğimiz sezon Chelsea, Manchester City, Liverpool ve Manchester United’a karşı kalmasına yardımcı olmak için sansasyonel kazanımlar elde etti.
Fakat bu kampanyada 10’luk bir zaferle karşılaşma, Wolves’i bir kez daha düşme sorunuyla karşı karşıya getirdi.
Ancak Chelsea de mücadele ediyor. Son iki ev lig maçını kaybettiler, 2002’den beri yapmadıkları bir şey ve Manchester City liderlerinin 12 puan gerisinde kaldılar.
Eğer Wolves, geçen sezon Molineux’da 1-0 galibiyetlerini bir başka şokla takip ederse, Andre Villas-Boas’ın geleceği daha da tehlikede olacak.
Ve McCarthy şöyle dedi: “Tüm öneriler Chelsea’nin baskı altında olabileceğidir ve eğer bize kaybederlerse daha kötü olan şey olurdu. Bundan dolayı, bunu hissedecekler ve yapmak istediğimiz en son şey bu baskıyı azaltmaktır.

    “Küçük bir olay olacak – saptırılmış bir hedef, bir ceza, bizden aptalca bir şey, onlara bir şans vermek için – ve onlar 90 dakikalığına gölgeleri takip etmemizi sağlayacaklar. Bu yüzden kendimize baktığımızdan emin olmalıyız.
“Çünkü geçen sezon Chelsea’yi yeniyoruz, hiçbir fark yaratmıyor. Birisi ay’a indi, ama hayatım boyunca tekrar gerçekleşmesi pek olası değil.
“Olabilir, ama hiç ağaç çekmedik mi?
“Kimsenin bundan bahsetmemekten memnun oldum. Burada oturuyorum harika bir yönetici ve harika bir koşuda olduğumu düşünüyorum ve bu sadece Chelsea’nin ıstırabını çekiyor.
“Neredeyse onun için üzülüyorum [Villas-Boas]”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.