Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kız ölüm-ölümünden sonra tutuklandı

  • Listed: 30 Mart 2018 21:55

Escort İlan Açıklaması

Polis, dört yaşındaki bir kızı öldüren beş araçlı otoyol kazasından sonra bir adam tutuklandı.
Çatışma, M6 güneybatısındaki 12.30’da, Birmingham’ın eteklerinde 4a ve 4 numaralı kavşaklar arasında gerçekleşti.
Merkez Otoyolu Polis Grubunun sözcüsü, olay yerinde adamın tutuklandığını ve polis memurlarına soruşturmalarında yardımcı olduğunu söyledi. Batı Midlands Polisi sözcüsü, Sunderland’dan 63 yaşındaki bir adamın, tehlikeli bir sürüşle ölümüne neden olduğu şüphesiyle tutuklandığını söyledi.
Olaya yedi ambulans, dört itfaiye aracı, polis ve Karayolları Kurumu katıldı. İki kavşak arasındaki yolun gerilmesi yaklaşık altı buçuk saat boyunca kapatıldı.
West Midlands Ambulans Servisi sözcüsü: “Bir arabada seyahat eden bir çocuk birden fazla ciddi yaralanmaya maruz kaldı ve yangın servisinin üyelerinden CPR alıyordu. Ambulans ekipleri ve BASICS Doctor, kızın canlandırma girişimlerini üstlendi ve ileri yaşam sürdürdü.” olay yerinde destek.

    “Bir travma ekibinin beklediği hastaneye giden yoldaki ambulansa acil tedavi devam etti. Maalesef, olay yerinde herkesin, ambulansın ve hastane personelinin en iyi çabalarına rağmen, kızı kurtarmak için hiçbir şey yapılamazdı ve kısa bir süre sonra öldüğü doğrulandı hastaneye vardıktan sonra. ”
Sözcü ekledi: “Aynı arabada seyahat eden, yaklaşık sekiz yaşında olduğuna inanılan ikinci bir kız, birden fazla yaralanma yaşadı ve olay yerinde acil tedavi gördü.
“Arabada seyahat eden bir kadın da kafa travması geçirdi. Her iki hasta da mavi ışıkta ambulanslar ve sirenler ile varışlarına karşı uyarılan Üniversite Hastanesi Coventry ve Warwickshire’a transfer edildi.

    “Aynı arabada seyahat eden bir çocuk, yaklaşık dört yaşında olduğuna inanılan bir kız, küçük yaralandı ve ayrıca olay yerinde tedavi edildi. Aynı hastaneye ambulansla da transfer oldu.”
Polis, dört yaşındaki kızın Birmingham’lı olduğunu söyledi. Sözcü, ailesinin özel olarak eğitilmiş memurlardan destek aldığını ekledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.