Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kız, iki, çiftlik yangında öldürüldü

  • Listed: 30 Mart 2018 23:34

Escort İlan Açıklaması

İki yaşındaki bir kız üvey babasının yanında öldü ve anne, bir çiftlikte bir yangın sırasında onu yanan bir minibüsten kurtarmak için boş yere denedikleri için alevlerle dövüldü.
Isobel June Dobson, bir yaşındaki kız kardeşi ile Van’da Wakefield yakınlarındaki Wragby’de, Cuma günü saat 5.30’da Hessle Çiftliği’nde yangın çıktığında minibüsün içinde hapsolmuştu.
Isobel’in 22 yaşındaki annesi ve 37 yaşındaki üvey babası, bebeği araçtan kurtardıklarında yaralandı ve küçük kızı özgür bırakmak için başarısız oldu.
Bir yangın servisi sözcüsü, bir çift kız çocuğunun, iki barınak bulmak için acil servislerin çiftliğe ulaşmasından önce ve yakınlarda park edilen minibüsün alev almasından önce üvey babası tarafından kurtarıldığını söyledi.
Isobel başlangıçta eksik olarak bildirildi, ancak cenazesi Cuma gecesi geç saatlerde bulundu.
Bir Batı Yorkshire Polisi sözcüsü, “Polis, South Elmsall’dan iki yaşındaki Isobel June Dobson’un, Hessle Farm, Wragby’de bir yangının ardından öldüğünü doğruladı.” Dedi.
Şöyle ekledi: “Isobel ve bir yaşındaki kız kardeşi, yangın çıktığında minibüsteydiler ve 37 yaşındaki üvey babasının ve annesinin çabalarına rağmen, sadece bir yılını kurtarmayı başardılar. alevler tarafından dövülmeden ve yaralanmadan önce yaşlı kız. ”
Polis, erkeğin ve bebeğin Wakefield’deki Pinderfields Hastanesinde gece boyunca tedavi gördüklerini ve taburcu olduklarını söyledi.
Polis, yangının patlak vermeden önce ailenin bir at için eğilimi olduğunu söyledi. Komşular, çiftlikte ahırda birkaç atın tutulduğunu söyledi.
Yangının nedeni hala bilinmemektedir, ancak şüpheli olduğuna inanılmamakta ve polis ile itfaiye servisi arasında ortak bir soruşturma yürütülmektedir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.