Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kitap tarafından Figueroa peşinde – Bruce

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:45

Description

Oyuncu için Bruce’un hayranlığı, onu yaz boyunca eski kulübü tarafından Stadyum Işığı’na götürmeye teşebbüs ettiğinde doğrulandı ve Black Cats’ın bu ayın başlarında ilgisini yenilediğinde hiç de şaşırtıcı olmadı. Ancak, iddiaların yanı sıra, Honduras’ın bu hafta 7 milyon avroluk bir hareketi gerçekleştirmek için grev yapması üzerine Martinez “iğrenç” spekülasyonlara çarptı.
Ancak Bruce, Black Cats’ın her şeyi kitapla yapmasını istedi. Dedi ki: “Biz düzgün şeyler yapmaya çalıştık ve doğru kanallardan geçmeye çalıştık.”
“Şimdiye kadar bana Maynor Figueroa hakkında konuştuğumu hiç duymamışsın, belli ki kamu mülkiyetine girmiş ve Roberto’nun da buna saygı duyduğunu söylemiştim.
“Birisi oyuncularını istediğinde hiç bu kadar kolay değil, Wigan’da biliyorum – geçen sene bu sefer ben üçünü kaybettim, bu yüzden neden bahsettiğini çok iyi biliyorum.
“Asla kolay değil ama birisi oyuncağınızı istediğinde bir parçası ve paketi var ve doğru yaparsanız ve insanlar doğru kanallardan geçerse, maalesef medyaya giriyor, belirsizliğe neden oluyor ve bunu tam olarak anlıyorum. ”
Bruce, Bruce’nin yanıtını verdiği saatler içinde, 26 yaşındaki Figueroa’nın DW Stadyumu’nda daha iyi bir sözleşme imzaladığını doğruladı.
Sunderland, kış transfer penceresinin kalan günlerinde savunma kaynaklarını artırmak için çaresiz kalmaya devam ediyor ve Hamburg’un Guy Demel ve Aston Villa’nın Habib Beye’yle sürekli bağlantı kuruyor. Ancak Cuma günü ilerleme kaydetmeye başladıkları alan ilerledi.
Kulübün Adam Johnson hakkında Middlesbrough ile görüşmeler yaptıklarını doğrulayan Bruce, resmi bir teklifte bulunmadığını da belirtti ve Manchester City’li forvet Benjani Mwaruwari ile görüşmeler sürüyor da ortaya çıktı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.