Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Keşifçiler daha fazla kar ile uyarıda bulundu

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:35

Description

Yetkili makamlar, kritik olarak düşük malzeme tüketimine rağmen yetkili makamlarca kesintiye uğradığından, sürücüler yollarda tehlikeli koşullarla karşı karşıya kaldılar.
Taşımacılık Sekreteri Lord Adonis Karayolları Ajansı ve yerel makamların, tuz tasarrufuna yönelik ilave tedbirlerin bu hafta ilerleyen saatlerde hayata geçirileceği yönünde yollarla “en az% 25” oranında tuz kullanımını azaltma konusunda anlaştığını söyledi.
Ancak gölge nakliye sekreteri Theresa Villiers, Şubat 2009’da son şiddetli kar büyümesinin derslerini öğrenmede başarısız olduğunu söyledi. Ayrıca, günlük olarak tuz kullanmalarını azaltmak için konsey çağrısı Hükümet’in “suçun kabulü” .
Villiers’nin sorumluluğu, Ulaştırma Bakanı Sadık Khan’ın “İngiltere’yi hareket ettirmek” için yeni önlemlerin alınması gerektiğini kabul etmesinin ardından geldi.
Gölge enerji sekreteri Greg Clark, “Bu kış, kırılgan İngiliz enerji güvenliğinin on yıl süren bir kayıtsızlığı nasıl takip ettiğini, İngiltere’nin rakiplerimizin yaptığı şeyi yapması gerektiğini, kış boyunca bizi görebilmek için yeterli saklama alanına sahip olduğunu” ortaya koydu.
Whitehall yetkilileri Aşırı Hava ile ilgili devam eden tepkiyi görüşmek üzere Sivil İhtimal Komisyonunda bir araya geldiler. Başbakan Gordon Brown’un sözcüsü: “Merkezi hükümet, ulaştırma endüstrileri genelindeki anahtar ajanslar ve personel, bozulmayı en aza indirgemek için kapsamlı bir tepki düzenliyor ve kapsamlı bir yanıt veriyor. Karayolları Kurumu, 500 tuz ekspander ve kar filosuna sahip olmaya devam ediyor -Hiçbir zaman yürürlüğe girmedi ve büyük karayolu ağının büyük çoğunluğunun açık kalması konusunda başarılı oldu. ”
Ancak İnşaat Mühendisleri Enstitüsü Genel Müdürü Tom Foulkes, “Ulusal tuz kaynakları artık tehlikeli bir şekilde düşük seviyelerde … Gelecekte kar izlediğimizde yollarımızın kullanılamayacağından emin olabilmek için daha iyi ihtimal planlarımız olmalı” dedi. AA, “tehlikeli koşullar” konusunda uyarıda bulundu ve birçok yolun hâlâ “hain” olduğunu söyledi. Ve cıva haftanın ilerleyen saatlerinde hafif yağış öncesi önümüzdeki birkaç gün boyunca kışın hava devam edecek gibi görünüyor.
Basın Birliği’nin hava bölümü MeteoGroup’tan bir tahminci olan Billy Payne, Atlantik’ten İngiltere’ye giren daha hafif havanın Salı ve Çarşamba günü ülke genelindeki daha soğuk havaya çarpmasıyla daha şiddetli kar oluşturacağını söyledi. Gelecek 48 saat boyunca, Galler ve Güney Batı’da 5 cm ile 15 cm arasında bir görebildi.Bu bir kuzeydoğu yönde yayılırken, İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda’nın her yerine hafif bir kar örtüsü getirebilir “dedi. Scottish Highlands, 20 cm’ye kadar birikimi görebiliyordu, doğu bölgelerde ise kıyılarda yağmur ya da kar yağışı ile daha yamalı olacak “dedi.
Sıcaklıkların birkaç derece dondurulmasıyla geceleri ve acı günleri dondurma, Çarşamba gününden sonra soğuk algınlığının biraz hafifletilmesi beklenene kadar devam edecektir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.