Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kendi kızının fotoğrafını çekmek yasaklandı

  • Listed: 31 Mart 2018 02:21

Escort İlan Açıklaması

Chris White, Cuma öğleden sonra Renfrew’daki Braehead merkezinde çekilen fotoğrafların “yasadışı” olduğu söylendi.
Gardiyan, iddiaya göre, Bay White’ın cep telefonundan çekilen fotoğrafları silmesini istedi.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
45 yaşındaki Bay White şunları söyledi: “Kızım Hazel’ın iki fotoğrafını çektiğimi söyledim ve onları Facebook’ta yayınladığımdan beri, resimlerin silinmesinde çok az nokta vardı. Gardiyan daha sonra, “oraya gitmeyi seçtim” dediği polisi aradığında “orada kal” dedi.
46 yaşındaki Danimarkalı karısı Fiona ile birlikte yaşayan Bay White’a göre, dört yaşındaki Hazel, göz yaşlarındaydı.
İki polis memuru geldiğini söyledi ve merkezde kamera kullanımının yasak olduğunu belirten “açık işaretler” olduğunu söyledi.

    Bay White, işaretleri görmemişken, herhangi bir gizlilik sorununu önlemek için resimlerde kimsenin görünmediğinden emin olduğunu söyledi.
Bay White, memurlar tarafından “korkutulmuş” hissetmek için yapıldığını söyledi. Daha sonra, Terörle Mücadele Yasası kapsamında, Bay White’ın telefonuna el konulabileceğini ve görüntüleri silebileceğini söyledi. Bay White, hem Braehead alışveriş merkezine hem de Strathclyde Polisine şikayette bulundu.
“Polis memurlarının kendilerini profesyonel bir şekilde yürütmelerini ve saygınlık ve saygıyla sizinle ilgilenmelerini bekliyorsunuz” dedi. O, kuvvetin “sıkıntı” için özür dilemesinin Hazel ‘a yol açtığını ve olayla ilgili bir soruşturma ile görevli memurun devam ettiğini söyledi.

    Müfettiş George Nedley şöyle dedi: “Bu olayla ilgili bir şikayet aldığımızı ve üst düzey görevlilerden birinin bu konuda White ile konuştuğunu söyleyebilirim.” Dedi.
Braehead’in sözcüsü, personelin fotoğraf çeken bir erkek müşteriye gardiyanları uyardığını ve gardiyanın “iyi niyetle” hareket ettiğini vurguladı.
“Ancak masum aile üyelerini fotoğraf çekmeyi durdurmuyoruz” dedi.
Terörle Mücadele Yasası 2000, polis memurlarına, cep telefonlarında veya kameralarda bulunan dijital görüntüleri, kişinin terörle uğraştığına dair kanıt olup olmadığını ortaya koyma yetkisi vermektedir. Ancak, memurlar dijital görüntüleri silme veya mahkeme emri olmadan filmi yok etme gücüne sahip değiller.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.