Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Keanu Reeves babalık davasıyla savaşıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:55

Description

Aktörün avukatı bir Amerikan mahkemesine verdiği demeçte, bir DNA testi sonucunda bir Kanada kadınının yetişkin çocuklarının babası olmadığını gösterdiği için davanın atılması gerektiği belirtildi.
Avukat Karen Sala, DNA sonuçlarını Barrie, Ontario’daki mahkemeye itiraz etti ve müdahale ettiklerini ya da Reeves’in sonuçları etkilemek için hipnoz uyguladığını söyledi.
Sala, evlilik süresince ve evlilikten sonra Reeves ile cinsel ilişki kurduğunu ve beraber yaşadıklarını iddia ediyor. Reeves kadını hiç tanımadığına şiddetle karşı çıkıyor.
Kadın ayda üç milyon Kanada doları (1.18 milyon dolar) arıyor ve Kasım 2006’da geriye dönük olarak destek veriyor. Haziran ayında geri dönen ayda 150.000 dolar (90.000 £) bir ayda çocuk bakımı istiyor.
“Kendisinin biyolojik baba olduğunun bir gerçek olduğunu biliyorum” dedi kendini ifade eden Sala, deliliğini mahkemeye gösteremeyeceğini de sözlerine ekledi.
Reeves caddede onu büyüterek büyüdüğünü ve dört ya da beş yaşından beri onu tanıdığını söyledi. O, onu aktörle çok yakın zamana kadar bağlamadı çünkü kendisini Marty Spencer ismi ile tanıdı, dedi.
Reeves’i temsil eden avukat Lorne Wolfson, boşanma davalarında belgelerde belirtildiği üzere Sala’nın eski kocasının aslında çocukların babası olduğunu öne sürdü.
Wolf Salson, eski kocasının DNA’sının test edilmesine yönelik bir önergede bulunmayı reddetti ve çocuklarının doğum belgelerini vermeyi reddetti. Başbakan, eş veya çocuk nafakası taleplerinin hiçbir dayanağı olmadığını ve bu nedenle meselenin ileri gitmesi için hiçbir sebep bulunmadığını da sözlerine ekledi.
45 yaşındaki Reeves, 1986’da Hollywood’a gitmeden önce Toronto’da büyüdü. Matrix filmlerinde ve Speed ​​ve Bill

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.