Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kean’dan mitingler

  • Listed: 30 Mart 2018 23:11

Escort İlan Açıklaması

Blackburn yöneticisi Steve Kean, kulübün oyuncularını, çalışanlarını ve taraftarlarını sahadaki en son hayal kırıklıklarının ardından birleşmeye çağırdı.
Rovers, Salı gecesi Carling Cup çeyrek finallerinden çıkarıldı ve Güney Galler’deki Championship taraf Cardiff’e 2-0 yenildi. Sonuç Lancashire kulübünü bir galibiyet olmadan beşinci bir oyuna mahkum etti ve Barclays Premier League masasının altına otururken onları gören mevcut durumlarını birleştirdi.
Kean: “Fanlar negatif olduğunda asla hoş olmaz, ama başladığında oyuna odaklandığınızda zihninizin arkasına koyduğunuz bir şeydir ve sizi etkilemez.”
Kean, Cardiff City Stadyumu çatışmasında beş değişiklik yaptı ve ayrıca hamstring yaralanmasından dönen Christopher Samba, Michel Salgado ve Martin Olsson’un savunma üçlüsünü riske atmamayı seçti.
Ancak, Kenny Miller, Bluebirds’a 19. dakikada bir liderlik etmesi için bir Morten Gamst Pedersen hatasıyla sermayeye bürünmüş ve parlak bir başlangıç, başka bir zayıf performansa yol açtı. dışarı”.
Kean ekledi: “Birkaç hafta boyunca söyledim, aynı şeyleri istiyoruz, hepimiz kulübe oyunlar kazanmasını istiyoruz. Taraftarlar kendimiz gibi hayal kırıklığına uğradılar ama hepimiz birleşik olmalıyız ve bir araya gelelim. Bu mevsime sahip olamadığımız geri dört kişiyi alacağımıza dair bir maça sahip olacağız, eğer bunu yerine getirecek olursak, masaya tırmanacağımıza eminim. ”
Kean, çok fazla değişiklik yaparak ve yaralı savunma üçlüsünü geri almak için cazipliğe direnerek çatışmayı etkili bir şekilde “kaybettiğini” itiraf etti, ancak cumartesi günkü kritik lig katılımı için mümkün olan en güçlü tarafa sahip olmasını sağlama kararıyla ayakta kaldı. Swansea Ewood Park’ta.
Şöyle dedi: “Daha güçlü bir tarafla başlamanın cezası çekildi, ama şu an yaralanmalarımız gitti, Samba biraz dışarı çıktı ve diğer ikisi gibi gitti.
“Fakat onlar küçük gözyaşları olmadıkları için küçük gözyaşları vardı ve oyunun büyüklüğü Cumartesi günü geliyordu, ligde kazanma yollarına geri dönmemiz gerekiyordu, bu yüzden önemliydi. Cumartesi sezonumuzu tekmelemeli .
“Biz bu yarışmada başarısız olduğumuz ve bir kupa finaline ulaşma şansına sahip olduğumuz bir pozisyondayız. Artık ligde bize olan mesafe içinde olan taraflara karşı oyunlarımız var ve bu oyunları kupayla tedavi etmemiz gerekiyor. Finaller, çünkü bu yarışmanın finaline ulaşamadık. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.