Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Katil teorisi ‘absurd’: Sollecito

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:30

Description

Çifti geçen hafta Kasım 2007’de İtalya’nın Perugia kentinde bıçaklanarak öldürülen İngiliz öğrenci Meredith Kercher’i 22 yaşında Amerikalı Knox’un 26 yıl hapse mahkum etmesi ve 25 yaşındaki İtalyan Sollecito’nun 25 yıl hapse mahkûm edilmesi suçundan mahkum edildi. .
Avukatı Luca Maori ile İtalyan gazetesi Il Messaggero’ya konuşan Sollecito, “(Amanda) çok tatlı bir kız” dedi.
Knox’un cinayet sonrasında iç çamaşırı yapmak için alışveriş yaptıkları “sıcak seks” sözü yanlış yorumlandı.
“Amanda’nın bütün eşyaları ele geçirildiğinden iç çamaşırı satın almaya başladık,” dedi gazete. “Söylenilen her şey yanlış, yalnızca bir şaka” dedi.
Olay, Knox’un ev arkadaşının cesedinin keşfine olan duyarsiz tepkisine bir örnek olarak gösterildi.
Sollecito, şimdi Knox’a aşık olmadığını, ancak onu “talihsizlikte arkadaşı” olarak gördüğünü söyledi.
Surrey, Coulsdon’dan Bayan Kercher’in (21) yarı çıplak vücudu, yurtdışında bir yıl çalıştığı Umbrian tepe kasabası Perugia’da yaşadığı evin boğazı kesildi.
Savcılar, Knight, aşırı seks oyununun başlangıcından sonra altı inçlik bir bıçakla onu öldürdüğünü savunurken Sollecito Leeds Üniversitesi öğrencisini elinde tuttu. Küçük çaplı uyuşturucu satıcısı Rudy Guede (22), geçtiğimiz Ekim ayında 30 yıl boyunca cinayet ve cinsel şiddet olayıyla ilgili olarak hapse atıldı.
Savcı Manuela Comodi geçen hafta mahkemeye “herhangi bir nedenden ötürü şiddet yaşındayız” diyerek neredeyse bir yıldır süren bir duruşma net bir netice ortaya çıkmadı. Knox ve Sollecito, kararlara karşı itirazda bulunmayı planlıyorlar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.