Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kate ve William gelin yolunu eşleştiriyorlar

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:15

Description

Beş günlük “zirveye”, Noel ve Yeni Yıl arasında Prens’in İskoç geri çekilişi olan Birkhall’da gerçekleşen Camilla, Londra’ya uzakta çocuklarını ziyaret etti. İlginç bir şekilde, her yerde bulunan kraliyet müfettişi Michael Fawcett de hazır bulundu, şüphesiz ki yemek şirketinin düğün planlarında kârlı bir rol oynayacağını umuyordu.
Her ne kadar Kate defalarca Prens ile tanışmış olsa da, geleceğin kayınpederi ile ilk kez vakit geçirmişti. Ancak, beş gün boyunca kendisine ve kocası, Highland Heather’da uzun süren yürüyüşlerde bekledikten sonra, korkuları ve endişeleri onun üstesinden gelebildi.
“Kate, ailesi de çok altında olan stres ve baskıyı tartışabiliyordu,” diye bağırıyor bir arkadaş.
Michael ve Carole Middleton, sekiz yıl önce St. Andrews Üniversitesi’ndeki William’ı toplantıdan beri kızlarının hayatını askıya almış olmasından endişe duyuyorlardı. New York’taki American Vogue için çalışmak için fırsatı bile iptal etti, böylece gelecekteki kocasını uçan kariyerinde destekleyebildi.

    Bu arada annesi, yalnızca kızının geleceği hakkında basın açıklamalarına başvurmakla kalmamış aynı zamanda, “işten utanan Waitie Katie” ile ilgili gazetelerin habersiz yazılı yayınlarını okuduğunda da dudaklarını ısırmak zorunda kaldı.
Bununla birlikte, Birkhall’dan Middletons’ın Berkshire koğuşuna yapılan bir konferans görüşmesi, Prince William’ın kendisi tarafından desteklenerek, akıllarını geride bıraktı. Kendisi, Kate’in 28. doğum gününde, katılımlarını ilan etmeyi planladıklarını güvence altına almak için onlara bir ziyarette bulundu. Bir aile arkadaşı, bu yıl bir düğün beklenmedik gibi görünüyor diyor.
“William’ın kanatları olmasına rağmen hala RAF ile daha fazla eğitim ve uçuş taahhüdü var ve ayrıca genel seçimler de var, bu yüzden muhtemelen gelecek yıl evlenecekler.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.