Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kasiyer bakım krizi daha fazla nakit yardım istemekte

  • Listed: 31 Mart 2018 02:41

Escort İlan Açıklaması

Daha sonra, harcama kesintileri sırasında yılda 2 milyar £ ‘dan fazla bir potansiyel bakım faturasıyla karşı karşıya olan konseyleri finanse etmek zorundalar.
Bu, sosyal hizmet uzmanlarına ve bürokratlara verilen bakım türü hakkındaki son sözü verir.
Sonuç olarak, savunmasız insanlar evlerinden konut bakımına zorlanabilir veya mevcut bakım evlerinden daha ucuza taşınabilir.
Key Retirement Solutions’ın analizine göre, finansman sıkıntısı, konutlarda kendi bakımları için kendi bakımları için ödenen tahmini 165.000 kişiye ve kendi evinde bakım için 180.000 dolar ödemeye uygulanır.
Bakıma ödenen dört emekliden birinin yerel makamlara dönmesi gerektiğini tahmin ediyor. Bu, belediye bütçelerini ve aynı zamanda ailelerin mali kaynaklarını daraltır – ve kendi bakımları için ödeme yapan emeklilerin sayısının, insanların daha uzun yaşadıkça artmaya devam etmesi beklenir.

    Araştırmalar 65 yaşın üstündekilerin yüzde 84’ünün evde uzun süreli bakıma sahip olmayı tercih edeceğini, ancak sadece yüzde 2’sinin bakım masraflarını karşılayacağını gösteriyor.
Çalışma aynı zamanda 65 yaşın üstündeki beş kişiden sadece birinin Dilnot Komisyonu tarafından önerilen bakım maliyetlerine yapılan bireysel katkılar için £ 35,000 tutarını karşılayabileceğine inandığını ortaya koymaktadır.
Anahtar grup müdürü Dean Mirfin şunları söyledi: “Yaşlı insanlar kendi evlerinde kalmak ve en iyi özeni göstermek istiyorlar. İnsanların parası tükendiğinde bu açıkça görülmemektedir. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.