Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Karısını öldürmekle suçlanan kocan, sevgilisi ile bebeğe sahip

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:00

Description

Adrian Prout (46 yaşında), eşi Kate’nin ölümüyle ilgili suçlamanın ardından son dokuz ay boyunca kefaretle uğradı.
Bayan 55 yaşındaki Bayan Prout, 2007 yılının Kasım ayında çiftinin anahtarları, pasaportu ve çek defterinin arkasında bıraktığı 200 dönümlük 1.2 milyon çiftlik Redmarley, Glos kasabasında kayıpsı gitti.
Algılayıcı köpekler, helikopterler ve polis dalıcıları içeren yüksek profilli bir arama operasyonuna rağmen vücudu asla bulunamadı.
Bu arada, boru döşeme şirketini işleten Prout ve çiftlikteki sülün atışı, geçtiğimiz Haziran ayında yeni ortağı Debbie Garlick’e (44) teklifte bulundu.
Bayan Garlick’in daha önceki bir evlilikten iki gencecik çocuğu var ise, Prout’la eşinden önce bir ilişki yaşayan bir baba olduğuna inanılıyor.
Çifti dün Evie’nin kızı evliliğini kutladı ve duyuruyu yapmak için sosyal paylaşım sitesi olan Facebook sitesine bir mesaj gönderdi. Bayan Garlick “Bebek Evie nihayet geldi, o güzel, 6lb 7oz ağırlığında” dedi. Austin, Jade ve Laura gururlu bir erkek kardeşimiz ve Abrian’la ben gurur verici ebeveynleriz. ”

    Prout şöyle ekledi: “Şu an benim için çok zor bir zaman, muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi.”
Yeni babası, emekli bir öğretmen olan Bayan Prout kaybolduktan sonra iki kez tutuklandı. Sonunda, geçen Mart ayında cinayet suçlandı.Dozens arkadaşları ve ailesi, o günden sonra masumiyetini protesto etmek için Facebook’ta bir grup başlattı.
Prout, çiftçiler için sade süt fiyatları için kampanya yürüttüğü 2000 yılında Kate ile evlendi.
Dedektifler, hayatta olduğunu en son bildikleri zaman 5 Kasım 2007’de saat 15.30’da bankasına telefonla görüştüğünü söyledi. Prout, beş gün sonra kayıp olduğunu bildirdi. Araştırmanın yüksekliğine kadar 100 subay yer aldı. Polis sonradan önermek için hiçbir şey olmadığını söyledi, Bayan Prout hala hayatta olabilir.

    O zamanlar kardeşi Richard Wakefield (57 yaşında), ortadan kayboluşunu aileleri için “acı” olarak nitelendirdi.
Dedi ki: “Gerçeği keşfetmek, ne olursa olsun, bizi bilmemenin acısını çekecek” dedi.
Prout, Salı günü Bristol Crown Court’ta görülecek.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.