Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kar kaosu: Dalma sıcaklıkları

  • Listed: 10 Ekim 2017 00:20

Description

Araştırmacılar, en kötü vuruş alanlarının Orta İngiltere’nin güneyinde ve Surrey, Buckinghamshire, Hampshire, Wiltshire ve Gloucestershire bölgelerinin de bulunduğu etkilenen ilçelerin bulunduğu Güney Batı bölgelerinde bulunduklarını açıkladı.
Met Office, Çarşamba gününün erken saatlerine kadar 14 ila 16 in karın kuzeybatı Surrey’nin bir bölümünde düştüğünü bildirdiğini açıkladı.
Kuzey İngiltere ve İskoçya’nın bir kısmı kar yağışıyla haftanın başlarında kar yağdı, ayrıca kuzeydoğu İngiltere’de yaklaşık 12 inç, Çarşamba sabahına kadar İskoç Sınırları rapor edildi.
Çarşamba günü Willemhire, Hampshire, Surrey, Kent ve muhtemelen Somerset ve Güney Galler’in bazı bölgelerinde en fazla etkilenen bölgelerde 6 ini aşkın miktarda tahmin ediliyor.
Ayrıca doğu İngiltere’nin ve kuzeydoğu İskoçya’nın bir bölümünde kar ve kara duşlar olacak.
Met Office gösterisinde Odiham in Hampshire tarafından yayınlanan rakamlar şu ana kadar yaklaşık 9.5 inç kar kaydetti ve bu toplam yükselme muhtemelen Çarşamba günü 12’ye kadar yükseldi.
Worcestershire’deki Malvern çevresinde yapılan bir rapor 7’dir.
Resmi Met Office ölçümleri, Buckinghamshire, High Wycombe, Oxfordshire’da Brize Norton ve RAF Benson tarafından kaydedildi ve yaklaşık 5 inçlik bir kayıt yaptı.
Basın Birliği’nin hava bölümü olan MeteoGroup, Çarşamba günü gece boyunca en düşük sıcaklıkların Doğu Doğu İskoçya’da Aberdeenshire’ın Aboyne kentinde eksi 13 C’de kaydedildiğini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.