Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kanunun ispatı bir ***

  • Listed: 30 Mart 2018 22:00

Escort İlan Açıklaması

Dünyaya, Chaker’in, Shakespeare’in ve Elgar’ın majesyerini, şu anda bulunduğumuz yere, dünyadaki en çetin ve kibirli insanlara, İngiliz olmaktan utanmanıza neden olan bir milletten nasıl doğduk. tatilde denizaşırı olduğunuzda, benim dışımda.
Böyle aptal hükümleri böyle yaşlılardan yeterince yaşlı ve daha iyi bilecek kadar akıllıca bir başlangıç ​​olurdu.
Bu gerçek hayattaki Utanmaz bölümün doğuşu, Denzel Cassius Harvey’nin, uyuşturucu taşıdığını düşündüğü polis memurları tarafından Doğu Londra’daki Hackney’deki evinin önünde durdurulduğu zamandı.
Seni bilmiyorum ama polis tarafından durdurulursa doğal varsayılan pozisyonumu işbirliği yapmaya çalışmaktır. Polis değil 19 yaşındaki Bay Harvey, “**** bu adam. Ben hiçbir şey içmedim. ”

    Sonraki arama sonuçsuz kaldığında, stajyer tamirci cevap verdi: “Söylemiştim, hepinizi bulamazdınız.”
Eğer mahkemenin cezasını almadan önce aldığı bu cezalandırma cezasının sadece 50 sterlinin üzerinde olduğu tüm cezaları aldığına şüphe ediyorsanız, dikkatinizi şu anda bu sayfada başka bir yere çevirirseniz muhtemelen kan basıncınız için en iyisidir. .
Aksi taktirde, üzerine getirdiği hukuki soruşturmanın vergi mükelleflerine 30.000 Sterlin tutarında yardımda bulunduğunu ve bu tür davranışları “oldukça sıradan” olarak nitelendiren bir hakim tarafından mahkumiyetinin bozulduğunu öğrenme tehlikesiyle karşı karşıya kalırsınız.

    Adalet Bean, mahkumiyetin, polisin istismar edildiği ve oldukça düzenli bir şekilde yemin ettiği gibi, “alarm veya sıkıntı” yaratma ihtimalinin bulunmadığı gerekçesiyle reddetti.
Düzenli olarak dövüldüğü hırpalanmış bir eşeği anlatmaya eşdeğer olduğunu düşünmek için mazeret olabilir, şikayete neden yoktur.
Herhangi birimizin, Adalet Bean’den önce ortaya çıkıp, onun görüşlerini veya kararlarını beğenmedikçe önerebilir miyim, tavsiye ediyoruz: “**** seni sıkıyor ****. **** ne biliyorsun? ”Diye sordu ve sonra onun yumuşak yaklaşımı bir yargıç olarak rolüne saygısız saygısızlık gösterip göstermediğini gör.

    Devletin, bu genç adamın iddiasını desteklemek için onbinlerce lira paramızla yığıldığı gerçeği çok saçma. Kanun ve düzen kuvvetleri, korunma olmaksızın kötü muameleye açık bırakılacaksa, kimsenin saygı ilkesini kavramasını nasıl bekleyebiliriz?
Aynı şekilde, herkesin gergin bir futbol maçı yerel derbisinde taraftarlar gibi davranılmalarına göz yumarsanız, kimsenin polisin “ince mavi çizgisi” nin bir parçası olmak istemesini nasıl bekleyebiliriz.
Geçen hafta radyo programımda Büyükşehir Polis Komiseri Bernard Hogan-Howe bu dopey kararı hakkında konuştu. Onun sözlerini çok dikkatli seçti.

    “Yemin edilmek kabul edilemez” dedi ve yasal kararla “derin hayal kırıklığına uğradı”. Görüşleri manşetlere yol açtı ama öfkesi tamamen haklı çıktı.
Aynı gün, yeni bir TV ağı tarafından başlatılan araştırma, “teşekkür ederim” in basit bir ifadesini ortaya koymaktadır.
Öyleyse bunu doğru bir şekilde söyleyeyim: polisi ne zaman seçeceğimizi söyleyebildiğimiz bir ülkede yaşıyoruz, ancak bize yardım eden herhangi birine basit bir “teşekkür” demekten nadiren rahatsız oluyoruz. İngiliz olmaktan gurur duyuyor, değil mi?

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.