Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kadýnlarýn üstesinden gelin … karýn makyajýna tokat attýnýz

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:35

Description

Araştırmaya göre, 10 İngiliz erkekten birinde iyi yarımın kozmetik ürünlerini kullanmayı itiraf ettiler.
Erkeklerin yaklaşık yüzde 10’u epilasyon kremi veya balmumu kullandıklarını söylerken yüzde 7’si eşinin saç düzleştiricilerini kullanıyordu.
Aynı sayı sahte bronzluk kullandıklarını söyledi.
Tırnak cilası blok yüzde altı, eyeliner veya maskarayla yüzde beş oranında yayılır.
Bazı erkekler kamusal giysiler giyen erkekler ünlülerin ayak seslerini takip etmekten memnuniyet duysa da, herkes güzellik rejimi konusunda çok açık değildir.
Erkeklerin üçte birinden fazlası beautifiers’ı gizli olarak kullanmayı kabul ediyor; ancak kadınların yüzde 31’i, diğer yarım-lıklarını güzelliklerini kullanarak yakaladıklarını iddia ediyor; kapalı kapılar ardında olmalı.

    Anket yapılan kişilerin beşte biri, evde bir güzellik aygıtı veya ürünle hasara neden olduğunu itiraf etti. Dikkatsizce kullanılan saç düzleştiriciler en kötü suçlulardı.
Ev bakımı, görünüşte maliyet tasarrufu sağlayan bir seçenek olmadığına işaret ediyorsa, erkekler tarafından eve gelen güzellik hasarının ortalama maliyeti, kadınlar tarafından 187 £ karşısında, yılda 249 £ ‘a eşittir.
Çalışmayı yürüten Sheilas ‘Wheels ev sigortasındaki Jacky Brown, “Kadınların evde kendilerini şımartmaktan ve bir dizi güzellik eşyası, losyon ve iksiri kullanarak iyi görünmesi için çaba gösterdikleri ortak bir bilgi.
“Ama az da olsa, erkeklerin gizlice güzellik grubuna atlamak istediklerini biliyoruz muydunuz? Bununla birlikte, erkeklerin diğer yarımlarının makyaj torbalarıyla delvingmesi dikkatli olmalı; çünkü bir şeyler dökmek veya leke yapmak çok kolay, bu da evin etrafında hasara neden oluyor.

    “Öyleyse bayanlara dikkat et ve bu kıymetli güzelliklerini kilitli ve anahtar altında tutun.”
Sadece erkeklerin elini koluna almaya hevesli olan kadın tokatlaması değil.
Erkeklerin yüzde 39’u kendilerini daha pürüzsüz hale getirmek için eşinin avcılarını ödünç almaya itiyorlardı. Bu, nemlendiriciyle yüzde 37 oranında yakından takip edilirken, yüzde 31’i ortaklarının en az üç güzellik ürününün veya aletinin kullanılmasına itiraz ediyor.
Erkekler ödünç alan en iyi 10 güzellik ürünü ve cihazı şunlar: 1, cımbız (yüzde 39). 2, nemlendirici (yüzde 37). 3, saç kurutma makinesi (yüzde 36). 4, Tırnak dosyası / arabellek (yüzde 29). 5 =, saç şekillendirici ürünler (yüzde 22). 5 =, Dudak tutkalı / dudak parlatıcısı (yüzde 22). 7 =, yüz maskesi / yüz kese (yüzde 15). 7 = tıraş makinesi (yüzde 15). 9, kapatıcı / vakıf (yüzde 10). 10, epilasyon kremi / mum (yüzde 8).

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.