Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Jovovich, ekstra yaralılara düzenli ziyaretler vaat ediyor

  • Listed: 31 Mart 2018 02:54

Escort İlan Açıklaması

Kanada’daki Cinespace Film Stüdyolarında filme, 11 Aralık Salı günü erken saatlerde bir kovalama dizisi için kullanılan bir platformun zombilere ve üretim ekibinin dört üyesine sahip 12 aktörün yaralanmasına neden olduğunda yere düştü.
Yaralılar tedavi için yerel hastanelere götürüldü, ancak çoğu film saatlerinin yaklaşan beşinci taksitinde çalışmaya başladı.
Alice adlı bir kadın, tıbbi gözetim altında kaldı ve Jovovich Salı gecesi onu ziyaret etti – ve o bir sırt yaralanmasından kurtardığı gibi kadını görmek için haftalık geziler yapmak için yemin etti.
Jovovich, Twitter.com sayfasındaki bir dizi gönderide şöyle yazıyor: “Az önce akiko (Nisan btw’de yaşayan) gördüm ve çok acı çekiyordu.
“Tanrıya şükür, ellerini ve ayaklarını hareket ettiriyor, kritik bir durumda değil. Piyano çalan bir oyuncu. Kardeşi keman çalıyor.
“Ona her hafta gelip onu görebileceğime söz verdim, ben de onun iyileşmesinde ona destek ve güç vermek için buradayım. Geri dönüp onun kısmını bitirmek istediğini söylediğine inanamıyorum, o inanılmaz. Gelecek haftalarda neler yaptığını yazmışsın.
“Bu filmleri zor işlerini ve coşkusunu yapamayız (ve yapamayız) ve bu kadar şanslı olduğumuz için çok fazla ppl sevgisi geldik ve RE SERIES’in bir parçası olduk!”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.