Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Jackson ‘ölümcül doz vermedi’

  • Listed: 31 Mart 2018 03:14

Escort İlan Açıklaması

Bir koroner, Michael Jackson’ın doktorunun savunmasına büyük bir darbe vurdu ve pop yıldızın güçlü anestezik propofolün ölümcül dozunu verebileceğine inanmanın mantıksız olduğunu söyledi.
50 yaşındaki Jackson’a post-mortem yürüten Dr. Christopher Rogers, bir Los Angeles jürisine Dr Conrad Murray’in uykusuzlukla savaşmak için uykuyu ne kadar uyuşturduğunu yanlış tahmin ettiğinde şarkıcının aşırı dozunu almasının daha yüksek ihtimal olduğunu söyledi. .
Murray istemsiz adam öldürmekten suçsuz olduğunu iddia etti.
Dr Rogers, Murray’in kiralanan köşkünün yatak odasında bulunan hassas bir dozlama cihazının olmadığını söyledi. Los Angeles Eyaleti Koroner Ofisi’nde adli tıp şefi Dr. Rogers, “Benim bakış açımdan koşullar, propofol’ün kendi kendini idaresini desteklemiyor” dedi.
Dr Rogers, Haziran 2009’da Jackson’ın ölümü için iki olası senaryoyu analiz etti. Birincisi, Murray tuvalete gitmek için adım attığında Jackson’ın kendisine “süt” adını verdiği ilacın fazladan dozunu verdiğini savunan bir teori idi.
“Bay Jackson’ın propofolu kendisine vermesi için, onun uyandığını ve propofol ve diğer sakinleştiricilerin etkisi altında olmasına rağmen, bir şekilde propofol’u kendi başına uygulayabildiğini varsaymak zorunda kalacaksınız.” Rogers dedi. “Sonra nefes almayı durdurur ve tüm bunlar iki dakikalık bir sürede gerçekleşir. Bana göre bu senaryo daha az mantıklı.
Rogers, ölümün bir cinayete karar vermesinde bir dizi faktörü göz önünde bulundurduğunu söyledi. Bunların arasında Murray’in polise verdiği ifadeler ve süperstarın anesteziyi aldığı Jackson’un yatak odasında sofistike tıbbi ekipman eksikliği vardı. Odada EKG monitörü ve resüsitasyon ekipmanı olmadığını söyledi. Dr Rogers ayrıca bir hastane veya klinik dışında propofol kullanmak uygunsuz olacağını söyledi.
Daha sonra, savunma avukatı Michael Flanagan, Jackson’ın aslında kendi kendine ilaçları kullanabileceği çapraz sorgulamada iki saatten fazla zaman harcadı – sadece propofol değil, hap formunda alınabilen sedatif lorazepam.
Dr Rogers’ın kanıtı, jüri üyelerinin Murray’in ölümünden iki gün sonra polisle yaptığı röportajın sonunu duyduktan sonra geldi. Burada Jackson, uykuya yardımcı olmak için Jackson’a propofol verdiğini açıkladı. Görüşme, soruşturmayı Jackson’ın ölümüne dair basit bir ölüm soruşturmasından cinayet davası haline dönüştürmeye yardımcı oldu.
Görüşme ayrıca Murray’in Jackson’ın annesini ve çocuklarını eğlendiricinin öldüğüne dair bilgilendirmesini de içeriyordu. Murray ağlayan ve ağladıktan sonra, kızı çok fazla mutsuzluk sözü verdi, dedi Murray, dedektiflere, Paris’in babasının ölümünden sonra yalnız kalmaktan korktuğunu söyledi. “’Elinden gelenin en iyisini denediğini biliyorum, ama çok üzüldüm’, diye devam etti, sözlerini yeniden anlatıyordu. “‘Sabah uyanacağım ve babamı göremeyeceğim’

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.