Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Jackson doktor onun kaderini öğrenmek için

  • Listed: 30 Mart 2018 22:50

Escort İlan Açıklaması

Michael Jackson’ın kişisel doktoru Dr Conrad Murray, ABD mahkemesinin pop efsanesinin istemsiz şekilde öldürülmesi için mahk tom edilmesi yüzünden karşı karşıya.
Murray, oybirliğiyle süperstarı anestezik propofolün aşırı dozda salgıladığı bir jüri tarafından suçlu bulunarak hapiste dört yıla kadar karşı karşıya gelir.
Duruşma, Murray’in 7 Kasım’da kefaletle reddedildiği için ilk defa Los Angeles Üstün Mahkemesi’ne geri döndüğü ilk sırada olacak.
Jackson’ın aile üyelerinden birinin cezalandırma sırasında konuşup konuşmayacağı belli değildir, bu da doktorun tıbbi lisansını yitirdiğini de görebilir.
Savcıların yargılanan yargıç Michael Pastor’dan azami hapis cezasını aldıkları söylenirken, Murray’in savunma ekibi şartlı tahliye edilmesi gerektiğini ileri sürecek, çünkü şimdiden utanç verici bir yaşam sürüyor ve fırsatları azaltıyor.
25 Haziran 2009’da ölümünden önce, Jackson, Londra’nın O2 mekanında bir dizi veda konserlerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor ve birkaç yıl boyunca zengin bir müzik kariyerine imza atıyor.
Murray’in altı haftalık deneme davası boyunca, mahkeme, kronik uykusuzluğunun üstesinden gelmesine yardımcı olmak için şarkıcıya güçlü yatıştırıcı verdiğini duydu. Savcılar uyuşturucunun uyku yardımı olarak kullanılmasının bakım standartlarını ihlal ettiğini söyledi.
Mahkemeye, rolü için ayda 150.000 £ ödenmesi gereken 58 yaşındaki doktorun “beceriksiz” doktoru söylendi, yıldızın ölümüne suçlu ihmali nedeniyle neden oldu, bu da Jackson’ın çocuklarını babalarından mahrum bıraktı.
Savcılar ayrıca resüsitasyon çabalarını attığını ve eylemleri hakkında diğer sağlık personeline yalan söylediklerini de söylediler.
Murray’in avukatları, doktor odadan çıkınca Jackson’ın kendi kendine doz verdiklerini iddia etmişti.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.