Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

İspanya’da bekleyen Fabio Capello için beklemek

  • Listed: 31 Mart 2018 01:58

Escort İlan Açıklaması

Ancak bu, Dünya Kupası’nın kazananı olan ve 12 Kasım Cumartesi günü Wembley’de bir glamour dostu için Avrupa şampiyonu olan ve her iki ülkenin de finallere geçişlerini rezerve ettiği Avrupa şampiyonu olan mağazada yer alıyor.
Ancak Capello’nun tüm fethetmek isteyen İspanyollardan daha kolay bir inceleme yapma tercihi, FA sağır kulaklara düştü. Dedi ki: “Onları çalmamız gerekiyor çünkü onları oynadık ve bu geri dönüş. Sözleşmede var. Başka bir takıma karşı oynamayı tercih ederim. Ayrıca Hollanda’yı oynamak zorundayız. İspanya’ya karşı ilginç olacak. ”
Açıkça görülüyor ki, Euro 2012 final kampanyasının sonuna kadar Üç Lions’dan sorumlu olan İtalyanlar – finansal kaygıların futbol hazırlıklarını gasp ettiğine inanıyor.
İngiltere gömleğine ikinci kez gönderdiği Rooney’nin, Capello’nun Euro 2012’ye başlamadan hazırladığı birkaç yeni dostluktan çıkması bekleniyor.

    Miodrag Dzudoviç’in attığı kırmızı kart, Rooney’nin en azından Ukrayna ve Polonya’daki açılış oyununu kaçırması anlamına gelecek.
Ancak UEFA’nın bir oyundan iki maça kadar yasağını arttırıp artırmayacağına karar vermek için disiplin cezası alması daha da kötü olabilirdi.
Capello, yine de, oyuncuya hala güvende olduğu konusunda ısrar ediyor. “Olabilir, harika şeyler yapabilir. Karadağ’a karşı aptalca bir hata yaptı. Onunla konuştum ve özür diledi ”.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.