Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İşçi, tartışmalar sonrasında kavga çıktı

  • Listed: 3 Ekim 2017 22:55

Description

Başabaş üç televizyonun sonlarından sonraki anlık anketlerde David Cameron, Başbakan’ın birincil sıralamasında üçüncü sırada yer aldı.
Partide genel görüş anketlerinde hala bir hafta kaldı ve emek hala geride kaldı, umutsuzca Bay Brown’un kampanyanın dinamiklerini değiştirecek bir performans sergileyeceğini umuyordu.
Cameron, seçimlerin Muhafazakârlar’dan “kazanılamayacağı” konusunda uyarıda bulundu ve önümüzdeki altı gün boyunca her oy için kazanmaya odaklanacağını söyledi.
İş seçimi koordinatörü Douglas Alexander, seçim sonucunun “açık” kaldığını ve Bay Brown’un sonuna kadar savaşı sürdüreceğini söyledi.
Sky News gazetesine verdiği demeçte, “Önümüzdeki günlerde ülkenin uzunluğunu ve genişlığını kampanya yürütecek” dedi. “Artık her oy için seçime kadar savaşacağız, bu seçim çok açık, kimsenin bu seçimin nasıl oynayacağından emin değilsiniz.”
Ancak Liberal Demokrat dışişleri sözcüsü Ed Davey, İşçi dışında olduğunu ve yarışmanın partisi ve Muhafazakârlar arasında olduğunu söyledi. “Bu iki at yarışına dönüşüyor Beklenmedik bir şekilde Liberal Demokratlar ve Muhafazakârlar arasında” dedi.
Cameron, Tories’in oyların son gününe girmesine izin vermediğinin önemli olduğunu söyledi. BBC Radyosu WM’ye verdiği demeçte, “Hâlâ bir sonraki seçim haftası üzerinde duracağım, çünkü her oy ve her koltuk için savaşmamız gereken bir seçim” dedi.
“Farklı bir hükümetle, 7 Mayıs’ta 7 Mayıs’ta uyanmak, yeni bir başbakan ile ülkeyi ele geçirmek istiyorsanız, önümüzdeki altı gün içinde gerçek bir değişim istiyorsanız insanlara söylemek için elimden gelen her şeyi yapacağım. yeni bir yön, o zaman lütfen seçimler Muhafazakâr, çünkü bu seçim kazandı. ”
Tartışma, gece görüş görüntülerine göre sekiz milyon izleyici kitlesine hitap etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.