Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Isa son başvuru tarihi

  • Listed: 9 Ekim 2017 18:20

Description

5 Nisan son başvuru tarihi yaklaşırken, bankalar ve yapı toplulukları, rekabetçi faiz oranlarına sahip yeni hesaplar başlatarak tasarruf sahiplerinin nakit paralarını almak için tüm durakları kaldırıyorlar.
Ancak uzmanlar, tasarruf sahiplerini uyarı için bekletmeye çağırıyor ve sadece başlık faiz oranından daha fazlasını okuyorlar.
Santander’in yüzde 3,5’lik kısmını veren yeni bir hesap düz bir şekilde “en çok satan” tabloların tepesine gönderdi ve en yeni İngiltere enflasyon rakamıyla aynı seviyede.
Artı tarafta, Santander Esnek Isa, anında erişime izin veriyor, 12 ay boyunca taban fiyatı üzerinden yüzde 3 ödemeyi vaat ediyor ve tasarrufcular en az £ 1 yatırım yapabilirler. Köşesinde, hesap diğer sağlayıcılardan gelen aktarmalara izin vermiyor.
MoneyNet.co.uk fiyat karşılaştırma servisinden Andrew Hagger, “Bu Isa, en iyi satın alma oranı, garantili bir minimum ücret ve ayrıca sınırsız ceza-serbest giriş esnekliği sağlayan tasarruf sahipleri için üç kat fazla bir ses sunuyor” diyor. “Ancak, önceki vergi yıllarından birikmiş fonlar varsa, başka yerlere bakmanız gerekecek. Her zaman olduğu gibi ayrıntıları okumalı ve teklif oranına bakmanız gerekmiyor. ”

    Newcastle Building Society’nin Isa’sı yüzde 3’ü transfer imkânı sağlıyor, ancak bazı tasarrufcular para çekmeden önce 120 gün önceden haber vermeleri gerektiği gerçeğinden caydırılmış olabilir.
“Transferleri sağlayan kolay erişilebilir bir hesap arayan Tasarrufciler, First Direct Isa’yı en azından £ 1’lik yüzde 2.75 ya da Marks

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.