Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere’yi korumak için cesur ekonomi politikaları zamanı

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:40

Description

Bütçe Öncesi Raporunun bağımsız bir şekilde incelenmesinden sadece bir gün sonra politikacılar tarafından cevaplanması gereken sorular bunlar.

Çoğu hükümet mali tabloları, yapıldıktan sonraki günlerde biraz çözülürken, Alistair Darling’in mütevazi bir gerileme yaşaması çok zorunlu değildir. Bunun yerine dikişlerde ayrıldı.

Saygın Mali Araştırmalar Enstitüsü, kamuoyunda hizmet bütçelerinde% 20’ye varan dramatik kesintilerin, sadece Bay Darling’in yıllık açığı yarıya indirmeye yönelik zayıf planını uygulamak için gerekeceğini hesapladı.

    

Böyle bir görevi nasıl gerçekleştirebileceğinin Darling’in ilk fikri yok. Daha da kötüsü, önümüzdeki yıllarda zorunlu olacak olan güçlü ekonomik büyümeyi teşvik etmek için güvenilir bir planı mevcut değil.

Ayrıca söylenecek, muhalefet partilerini yapın. Hiç kimse ulusal borcun korkunç boyutundan şüphe etmez.

    

Ancak, kamu harcamalarını düşürmek, tek başına, onu evcilleştirmek için yeterli olmayacaktır.

Ancak, sıkı çalışma ve girişim için teşvikleri keskinleştirmek ve boşta kalmayı önleyen unsurları tanıtmak ekonomiyi canlandırabilir. Bu, çocuk yoksulluğunu sona erdirmek için sözde “haçlı seferini” bırakmak gibi cesur ve cesur kararlar almak demektir; bu gerçekte topraktaki kanepenin patatesleri, sadece üreme yoluyla ortalama hanehalkı gelirinin en az yüzde 60’ını garanti edebiliyor demektir. Ve bu, kamu emekliliklerini uygun fiyatlı hale getirmek için radikal bir reform anlamına geliyor.

    

Ayrıca, işçilere ve işverenlere vergileri kesmek yerine kesmek demektir. Ulusal sigortadan gelir vergisi ve kurumlar vergisine kadar Britanya’nın servet yaratma konusundaki cesareti çılgınca elden kaçmaktadır.

Çok fazla insan, çalışkan çoğunluğun çok uzun süren çabaları üzerinde özgürce dolaşıyor. Britanya’yı çamurdan çıkarmayı umut eden gelecekteki herhangi bir yönetim, çalışanların yarattığı servetten daha fazla tasarruf etmelerine ve çok daha az şişirilmiş kamu sektörüne ve pervasızlara yönlendirmelerine izin vermelidir.

    

İşçi bunu asla yapmaz. Muhafazakârların yapacaklarını bize söylemesi için zaman geldi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.