Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere’deki dieters gibi soğuk konfor, bütün turları yiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:25

Description

Tesco, pasta satışlarında yüzde 40’lık bir artış, ilk karın Yeni Yıl’ın altına düşmesinden bu yana satılan 3,3 milyonluk satışla, Asda’nın Fray Bentos kalaylı ürün çeşitlerinin satışlarının yüzde 27 oranında arttığını bildirdi.
Tavuk tikka masala köri gibi hazır yemekler için talep, geçen yılın Ocak ayına göre% 40 artarak, tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Tesco her gün 200.000 bulaşık satıyor.
Elma parçalanması ve muhallebi gibi besleyici pudingler Tesco’da yüzde 35 oranında satış yaparken tekrar canlanmıştı, ancak Asda yüzde 36 oranında daha yapışkan toffee puding satıyor.
Alışveriş karşılaştırma sitesinde mysupermarket.co.uk’ye göre, sıcak çikolata ve Horlicks satışları yüzde 19 artarak sıcak içeceklerin satışları da geçen yıldan bu yana arttı. Ayrıca, çeltik, Tesco’da yüzde 80, Asda’da yüzde 132 yükselen en popüler kereviz ispatını kanıtlıyorken, geçen Ocak’a göre yüzde 26 daha fazla çay içiyoruz.

    Tesco’nun Simon Williams şunları söyledi: “Birçoğumuz büyük olasılıkla diyetin en iyi niyetiyle yılı başlatmış olacak, ancak hiç kimse yarım asır boyunca en kötü kışı beklemiyordu.
“Sonuç olarak biz sadece pasta ve köri deli geldik ve acı soğuk mücadele bizim karınlarına biraz ateş koymak için tavuk tikka masala için rekor bir talep yarattı.”
Halfords’a göre kuşların tohum satışı yüzde 140 arttı ve raflardan çıkan diğer eşyalar ekran yıkama ve antifrizi içeriyor.
Motorlu araç mağazası, bir perakende yüzme havuzunu doldurmaya yetecek miktarda perakende satış satışlarının geçen aya göre yüzde 223 arttığını söyledi.

    Daha önceki kış aylarında olduğu gibi altı katı kadar kızak satıldı, bu ayın başlarında talep çok yüksekti çünkü Norveç’ten daha fazla emir verilmesi gerekiyordu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.