Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere, test kaydetmek için mücadele yüz

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:15

Description

Kazanmak için dünya rekoru kıran 466’yı İngiltere, final gününde oyunun başında başlayacağını biliyordu. Umut edebileceği en iyi şey başka bir ünlü muhafız kapısında bir çıkmaza kapatıp oynamak için bir maçla 1-0 önde çıkmaktı.
Öğle yemeğinden sonra gece çiftleri Jonathan Trott ve James Anderson, 132’den beşe 179’a taşındıkça Newlands’ta hayatta kalmak için başka 62 atış geçti.
Geçen yıl Cardiff ve Centurion’da yaşanan büyük kaçışları tekrarlamak için teklifte bulunan Trott ve Anderson, Güney Afrika’yı ilk 11’e kadar bekletti.
Bununla birlikte, 45 dakika konsantrasyonun ardından Anderson, muhafazasını dokuz yıl kaybetti ve bir talihsizliğe neden oldu.
Bir Paul Harris tam atışında sıralamada topu çizmesinin önüne yasladı ve Ashwell Prince tarafından geriye kısa sürede tek elle yakalanması için geri uçtuğunu gördü.
Yeni atıcı Paul Collingwood haklı olarak gözden geçirdi ve Güney Afrika Harris’in onu ilk kayıda kaydettirdiğini düşündüğü Tony Hill’in kararından sağ kurtuldu.
Ancak Trott 42 yaşına düştü ve Dale Steyn’den güzelliğe geri döndü ve arka ayağının kapısından atmak için geri adım attı ve kütüğü geri döndürdü.
İngiltere, son iki uzmanına, Collingwood’a ve Ian Bell’e sadece ayarlanmak için değil, aynı şekilde kalmaları gerekiyordu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.