Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

İngiltere, Bankanın zorluklarına bir kez daha yükselmeli

  • Listed: 31 Mart 2018 01:57

Escort İlan Açıklaması

Ancak burada 2011 sonbaharında kendimizi başka bir uçurumun eşiğinde buluyoruz ve bankaların vergi mükellefleri tarafından finanse edilen ikinci bir nakit paraya ihtiyaç duydukları hakkında konuştuk.
İngiltere Bankası, ikinci kez muazzam miktarlarda para basıyor, enflasyonu daha da artırarak, sorumlu koruyucuyu cezalandıracak, ancak yüksek banka kreditörleri ülkeyi bu son çöküşten kurtarabilecek küçük işletmeleri finanse etmiyor.
Ve tabii ki, İngiliz halkının politikacılarını akıllıca terk etmeye zorladığı kırılmış Avro bölgesi, tüm komşu ekonomiler ve kendi başımıza yıkıcı bir etki yaratıyor.
Ancak, Şansölye George Osborne, yine de, bu son zorlukların üstesinden gelebileceğimizi söyleme hakkına sahiptir. Siyasi ve finansal liderlerden ve İngiliz halkının geniş kitlesinden bu yana dinginlik ve esneklik gerekecektir.

    En kötüsü bittiğinde ve istikrar ve büyüme döndüğünde, Bay Osborne sorumsuzluğunun bu tür tahribat ve zulme neden olanların kötü davranışlarından dolayı cezalandırılmalarını ve tekrar yapabilecekleri yerlere girmelerine izin verilmemesini sağlamalıdır.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.